podam moje wymiary, a wy ocencie czy to dobrze, aha zaznacze ze cwicze od 2 lat amatorsko i od kilku miesiecy na full, mam 16 lat:
szyja: 35cm
klatka na wydechu: 93 cm
klatka na wdechu: 96 cm
pas: 71 cm
biceps prawy: 34 cm
biceps lewy: 33 cm
udo P: 49 cm
udo L: 49 cm
Łydka P: 38 cm
Łydka L: 37 cm
Te wyniki to dobrze czy zle???
Prosze o jakies porownania osob rowniez w wieku 16 lat, bez sciemy ;))))
Pozdrawiam
szyja: 35cm
klatka na wydechu: 93 cm
klatka na wdechu: 96 cm
pas: 71 cm
biceps prawy: 34 cm
biceps lewy: 33 cm
udo P: 49 cm
udo L: 49 cm
Łydka P: 38 cm
Łydka L: 37 cm
Te wyniki to dobrze czy zle???
Prosze o jakies porownania osob rowniez w wieku 16 lat, bez sciemy ;))))
Pozdrawiam
-------
Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides
Krzysztof Piekarz