SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedramiona dobrze czy zle??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239


siema
chcialem sie spytac czy ten trening bedzie dobry na przedramiona?
Opis:
łapiąc za uchwyty przeciągamy ciężar do brzucha. Nogi wyprostowane, tułów w bezruchu, pracują tylko ręce.. co myslicie?? Bo nie widzialem tego cwiczenia w atlasie.. Jak to robie to czuje ze mi pracują te przedramiona.. (jak zle to sie nie smiac prosze:P)
aha wlasnie to po lewej to jest wyciag

Umiesz liczyć? Licz na siebie Twoje szczęście innych je**ie (...)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
..nie umiesz poprawnie zrobic to czujesz przedramiona

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
do brzucha mowisz to idzie na placy chlopie najlepiej rob uginanie ze sztanga lub hantelkami www.kulturystyka.pl/atlas tam poszukaj ;]

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
uginanie czego, jesli mozna wiedziec??przedramion??

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
przecież nie nóg

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
to o ile sie nie myle to raczej na bica bedzie, na przedramiona o ile mi wiadomo(chociaż mogę sie mylić ) to bedzie cos takiego : http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.htm#11 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2072
Chłopaki, a jak poprawnie wykonać uginanie nadgarstków nachwytem? Ja nie potrafie tego dobrze wykonać bo mimo małego obciązenie przedramiona zjeżdzają mi z ud na boki. Może ktoś pomóc/doradzić?

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Uginania przedramion ze sztangą nachwytem jak najbardziej na przedramię, a konkretniej na ramienny i ramienno-promieniowy

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nachwytem tak, ale podchwytem nie na tyle by se je dobrze rozbudowac
pozdro

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na przedramiona dobre jest także zwijanie sznurka!!!Podobno daje najlepsze efekty! pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
wg mnie najefektywniejsze i najprzyjemniejsze jest cwiczenie przedramion sztanga w staniu tyle ze sztange masz trzymac z tylu za soba ;) i nachwytem i podchwytem w ten sposob sie bardzo fajnie cwiczy :) takze polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN TOMOTA + KICKBOXING??

Następny temat

Jak mam Trenować?

WHEY premium