SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oto moje wymiary ciała - dobre czy złe???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11892

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
trol! ja tez chce diete ;0 mozesz napisac?
i Twoj plan cwiczenia.
aha jeszcze jadno, czy zawsze miales duza mase, czy ja wypracowales przez trening?

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1225
Juni musisz napisac po ile tego wszystkiego zjadasz!!!Bo trudno przybrac na masie jezeli rano zjadasz 50g platkow i na obiad 50g ryzu!!!Poza tym na moj leb robisz stanowczo za dlugie odstepy miedzy seriami(powinno wynosic jezeli chcesz przybrac na mase:60-120max sekund)!!!Ja tak robilem i przez pierwsze 8 miechow pakowania waga skoczyla mi 15kg!!!Od[poczatkow pakowania przytylem 25kg. a cwicze dopiero 1 rok i 8 miechow!!!Ogolnie wg mnie trening masz dobry(czasami tylko mozesz zrobic brzuszek po treningu!!)!!!

******************
Jesli ta wypowiedz w czyms ci pomogla SOG jest mile widziany!!!
******************
FIGHT WITH YOUR OPORRTUNITIES

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2904
hm Gieralt chyba sie mylisz jesli chcesz cwiczyc na mase powinienes miec wieksze odstepy miedzy seriami(do 3 minut) ale stosowac wieksze ciezary....
mozliwe ze sie myle chociaz jestem prawie pewny ze powinny byc wieksze odstepy miedzy seriami
___________
pozdro

Abuse Never Die

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1225
Chico zgadza sie ale odstepy do 3 minut miedzy seriami powinny byc w cwiczeniach na wieksze grupy miesniowe,np.:klata,plery,nogi!Ale nie jezeli chodzi o biseps i triceps i bary!!!Tutaj wlasnie przerwy powinny wynoasic max do 120sekund!!!Czasami zreszta nawet jezeli robi sie klate to dla odmiany mozna przez 1 miesiac potrenowac z odstepem do 100sekund(wiadomo z troche mniejszym ciezarem!) i jestem pewien ze piersiowy wiekszy bedzie wam za to wdzieczny!!!

******************
Jesli ta wypowiedz w czyms ci pomogla SOG jest mile widziany!!!
******************
FIGHT WITH YOUR OPORRTUNITIES

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2904
nom zgadza sie

Abuse Never Die

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
czyli biceps, triceps i bary robic 120 sekund?
ale nie wiem czy wyrobie....
Jezeli chodzi o diete to platkow mam tak pelna miske, nie wiem ile to, a ryz to 100g + 1 piers z kurczaka
5 jajek (bez 3 zlotek) i makaronu tak zebym zmiesil w siebie......
Wiec zjadam to (brzuchy robie tez, zapomnialem napisac 4serie - spiętki i spietki ze skrętami) pakuje tak jak napisalem, a efekty nie sa zachwycajace, co jeszcze mam robic..... na pewno nie siegne po zaden koks ani nawet jakies tam vitaminy. Bo o wszystkie vitaminy potrzebne czlowiekowi zadbala natura.
Co mam robic.............
Cos jest nie tak......?! :(

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2904
hm.. nie znam sie az tak dobrze, radzilbym poczekac na opinie specjalistow ale to moje skromne zdanie

_________
pozdro

Abuse Never Die

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to są moje wymiary, mam 16 lat do tej pory byłem 3 razy na prawdziwej siłce :
wzrost : 180cm
waga : 74kg
biceps(p/l) : 32cm
klatka wydech : 97cm
klatka wdech : 102cm
barki : 117cm
talia : 80cm
udo : 54cm
łydka : 38cm
szyja : 38cm

Pozdrawiam.

Simon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Juni-moja rada-policz ile gramowo jest wszystkich podstawowych składników znaczy:BTW w Twojej diecie-to co opisujesz jest mało wymierne-trudno to oceniać. Jedynie, co mogę powiedzieć to za wielki odstęp pomiędzy posiłkami 1 i 2-4 godziny-do południa organizm ma zwiększone zapotrzebowanie i możliwości przyswajania.Polecam posiłek II śniadanie-około 10.30(jeśli wstajesz około 8.00).Pozdro

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja praktycznie w ogole nie cwicze, mam atlas w piwnicy ale chce na silke powazna zaczoc chodzic, a w piwnicy raz na 2 tygodnie jestem;)
moje wymiary:

szyja: 38cm
klatka na wdechu: 104cm
biseps P i L: 34cm
udo P i L: 57cm
łydka P: 41cm
łydka L: 42cm

dobre wyniki? porównujcie, jak dla mnie to niezbyt. komentujcie je. mierzylem sie bez zadnego treningu itp.
yo

gg:945149
dafake
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szczyt bicepsu

Następny temat

JAK MAM SOBIE ROZPISYWAĆ TRENING. MAM 2 TYPY PORADZCIE KTÓRY JEST LEPRZY

WHEY premium