SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Chciał bym juz przestac rosnąć

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2439
Chciał bym juz przestac rosnąc mozna temu jakos zapobiec bo mam 185 w wieku 16 i nadal rosne a mi juz tyle Cm wystarczy !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2004
pewnie spokojnie dociągniesz do 190 cm, wzrostu niczym nie zatrzymasz, jedyne co możesz zrobić to już zacząć dbać o sylwetkę i regularnie chodzić na siłownię aby zapobiec efektowi 'szkieleta' Ja w twoim wieku miałem 187, teraz mam 194 ... troche urosłem.

Być wysokim nie jest źle, często w ludziach mozna wzbudzic sympatie ... zreszta lepiej byc wysokim niz żeby Cie laski na szpilkach przerastały
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
to masz problem... rosniesz tyle ile masz to zapisane w genach
moze juz koniec moze nie :P ... napewno nie rób jakis glupot zeby psuc kregoslup czy cos...
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1191 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22738
ja proponuje abyś sie obwiazał banda(r)zami. To powinno zachamowac Twoj wzrost:P a tak na powaznie to nie da rady zachamowac, mozna "wydłuzyc" człowieka poprzez rozciaganie itd ale o zachamowaniu wzrostu nie słyszałem

Witaminy i minerały - Zestawienie
http://www.sfd.pl/temat284353 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5699
No wyluzuj z tym wzrostem, na to nic kompletnie nie poradzisz choć byś chciał. Podrośniesz jeszcze troche, konretnie przypakujesz i będziesz byk.

Nikt sie nie leni, bo nie ma na co czekać...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5203
J/w ludzie przy takim wzroście i odpowiedniej wadze (mięsni) sieją postarach

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25891
Ja słyszałem że jak sie zaczyna siłownie w młodym wieku to sie przestaje rosnąć.Po ćwiczeniach typu wyciskanie sztangi sprzzed głowy.Czy to prawda ?? Bo mam kumpla co ma 16 lat i chce ćwiczyć to jak zacznie to coś urośnie jeszcze??

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
nazwałbym to
1) bujdy
tudzież
2)stereotypy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6485
f***master nie wiem czy to takie bujdy... Ogolnie cwiczenia na bary z "ciezarkiem" machanym nad glowa hamuje wzrost, ale czy go dokonca zatrzymuje nie wiem...

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Spojrz sobei na ciezarowcow jakie to sa knypki

Ale w sumie to zwykly trening wzrostu nie zachamuje

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29343
Nie rozumiem Ciebie, ja mam 16 lat i mam około 184 cm. i nadal rosnę, ale chce być wyższy tak np. do około 190 cm. Nie jeden by chciał mieć Twój wzrost. Nie masz na co narzekać :D Pozdrawiam.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1177
ja też coś o tym wiem!mam 17 lat i 195 cm i juz ludzie sie troche głupią patrzą;D jedni zazdroszczą inni nie!ale nie narzekaj nie jeden oddałby duzo za dodatkowe pare cm!mnie smieszy ze jak ide w dresiku to mimo mało iponijącej muskulaturze:P ludzie zchodzą Mi z drogi!(nie wiem dlaczego;d)pozdrowienia!LAski lubią wysokich

Zmieniony przez - KRAK15 w dniu 2005-06-03 18:10:42
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa do poprawki

Następny temat

Krzywa Klata !! Pomocy

electro
Polecane artykuły