SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy nie mam juz sił,załamany :(:(:(juz w nic nie wierze

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Zaczne tak od roku waze 61kg wzrost 176 i zawsze miałem problem ze jesem chudy,mój dzienny posiłek wyglądał tak bułka w szkole ,obiad raz był raz go nie było i bułka na kolacje(bieda piszczy)w koncu wziołem sie za siebie, zmontowałem sprzęt,zaczołem cwiczyc dobrym planem ACT cwicze miesiąć klata +3cm bic +2cm reszty nie wiem,wchodze na wage z dokładnoscią do gramów a tam 60kg!!!!(dodam jeszcze ze starałem sie jesc trzy posiłki dziennie ,czyli np rano tam płatki owsiane z mlekiem ,na obiad kurczak ok 350g z ryzem i na kolacje twaróg ze smietaną,no i w szkoel czy tam na praktyce 2 bułki
Prosze was co jest grane ,tak sie starałem ,cwicze dobrze regularnie wkładam serce do tego zrezygnowałem z grania w noge w klubie a grałem 10lat i co -nici.:(:(:(pomóżcie

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Moim zdaniem to powinieneś na razie więcej jeść a mniej ćwiczyć. Z tego co widzę to niewiele jesz a dużo kalorii spalasz przy ćwiczeniach. Na jakiś czas powinieneś zastopować z ćwiczeniami i treningami a zająć sie jedzeniem. Kiedy osiągniesz już taką wagę o jakiej marzysz, możesz zacząć z powrotem ćwiczyć, i oczywiście dużo jeść;) żeby waga znowu nie spadła:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
jadłeś 3 posiłki dziennie?? :D ja jem 6-7 i mi waga prawie w miejscu stoi lepiej jedz częściej a troche mniej. Policz kcla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
zrozumcie to ze wczesniej jadłem mało teraz jem duzo więcej a mimo o waga mi spadła czyli czy miałbym ułożoną diete i KCAL to tak czy siak w tym przypadku nie powininem chudnąć(zresztą tak jak pisze nie mam kupy kasy na diety)

PS i niechce miec wielkich osiągów tlko sportową sylwetke i wazyc 70kg i stop

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2008-01-03 20:49:40

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuje:
Rano przed szkolą/pracą: bułka,200ML maślanki,bułka słodka
W szkole/w pracy:3-5 kanapek z bułkami
Wracasz do domku: jesz sobie obiadzik
Po siłowni / w dni bez treningu w ten sam czas: 1-2 torebki ryżu
Wieczór: 3-5 jajek

Na początek może być ;) zajżyj do działu odżywianie zobacz co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
skoro nie masz sil i jednak waga spada znaczy ze masz niedobory w diecie... musisz skorygowac diete i dopasowac ja do siebie znaczy wagi trybu zycia itp. dobrze rozplanowana dieta wcale nie musi kosztowac majatku jedyny mankament to monotonnia

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
x pulse x nie chodziło mi ze nie mam sił,tylko ze jestem bezsilny,zrezygnowane a jak wytłumaczycie fakt ze wymiary mięsni mam większe a waga spadła,przez ostatni rok jadłem ok 2500kcal dziennie + grałem w noge 3 treningi w tyg a w pozostałe tez ciupałem po 3h z kolegami i wzyłem 61kg a teraz nie gram w noge waze 60kg przy reningach AC i jem 3000KCAL,no i co wy o tym myslicie?

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9675
Weś się za porządne żarcie a nie 3 posiłki dziennie , mozesz sobie dokupic jakiegos gainera do tego.

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść NIEPOKONANYM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Jakbym pracował normalnie i zarabiał chocby 800zł to bym sie wzioł ułożył diete kcali jej przestrzegał ale mam 80zł praktyki+4zł od mam dziennie to se policz ile mam na mięsiac,a tak jak mówiłem raz obiad jest raz nie ma,tocze wojne z mamą w tej kwesti,ale wiem ze sie nic nie zmieni puki nie stane na nogi.A nie jestem sezonowcem ale w tej chwili wytoczyłem se granice ze chce 70kg wai a jak bedzie kasa będzie wszystko

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
myslałem zeb jak najszybciej sie przezucic na FBW i póbowac rozwijac jak najlepiej największe partie mięsniowe i oónie cwiczyc na mase.A moze trening ACT nie jest doskonały ,kiedy pamiętam HARDGAINER napisał komus nie proponuj mu ACT bo jeszcze schudnie bardziej,lepiej FBW moze miał racje?

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2008-01-03 21:23:03

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
ja jem 6 posilkow i np na drugie sniadanie jem wiecej niz ty jesz na pierwsze a pamietaj ze sniadanie to najwazniejszy posilek dnia ) za malo jesz:PPP platki owsiane z mlekiem + 3 kanapki z twarogiem albo kilka jajek + jakies owoce )

jedyna rada ktora ja moge Ci dac bo sie sprawdzila na mnie to dieta )
1 sniadanie
2 sniadanie
3 przed obiadem 2h jakis posilek
4 obiad
5 podwieczorek
6 kolacja
ja mam tak )
podwieczorkiem o 18 na silownie ide o 19.30 a wracam przed 22.00 i odrazu jem kolacje )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
chyba ze....taka waga na jakiej sie wazyłem jest o kant dupy rozbic,wazyłem sie na wadze basenowej która mierzy jednoczesnie zwrost i wage,dukuje kartke i miałem tam 60,150kg (wzrost 177cm)zawsze wszędzie miałem 176cm,BMI 19,2 idealne BMi 22 niedowaga ponizej 19 a i jest na druim piętrze jezeli ma to jakies znaczenie

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2008-01-03 21:56:33

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję porady. Help

Następny temat

1 pytanko

WHEY premium