SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosze o korekty planu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam troche poczytalem forum i ulozylem ponizszy plan, prosze o korekty

wiek: 15
wzrost 180
waga 77
cwicze już ok 1 roku

------------------- dzień 1 (pon) = klatka + triceps ---------------------
- wyciskanie sztangi na płaskiej ławce 12/10/8/6/4/2
- wyciskanie sztangielek na skosie 12/10/8/6
- wyciskanie sztangi na płaskiej ławce wąsko 12/10/8/6
-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera https://www.sfd.pl/temat144665/
---
- aeroby na rowerku /30min/


------------------- dzień 2 (śr) = plecy + biceps ------------------------
- podciąganie na drążku szeroko do klatki 4x/MAX/
- ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim nachwytem do klatki 12/10
- ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim nachwytem do karku 12/10
- podciąganie sztangielki w opadzie tułowia 12/10/8/6
- modlitewnik 12/10/8/6
-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera https://www.sfd.pl/temat144665/
---
- aeroby na rowerku /30min/


------------------- dzień 3 (pt) = barki + nogi --------------------------
- podciaganie sztangi wzdłóż ciała do brody stojąc 12/10/8/6
- wyciskanie sztangi z klatki siedząc z podparciem 12/10/8/6/4/2
- przysiady z hantlami lub sztangą na barkach 12/10/8/6/4/2
- uginanie nóg w leżeniu 12/10/8/6
-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera https://www.sfd.pl/temat144665/
---
- aeroby na rowerku /30min/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra to by wyglądalo tak: (wkleje calosc to sie może kiedyś komuś przyda

TRENING NA MASE
---------------------- dzień 1 (pon) = klatka + triceps ------------------------------
- wyciskanie sztangi na płaskiej ławce 12/10/8/6/4/2
- wyciskanie sztangielek na skosie 12/10/8/6
- wyciskanie sztangi na płaskiej ławce wąsko 12/10/8
- ściąganie wyciągu górnego oburącz stojąc 12/10/8/6
-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera https://www.sfd.pl/temat144665/
---
- aeroby na rowerku /20min/


---------------------- dzień 2 (śr) = plecy + biceps ------------------------------
- podciąganie na drążku szeroko do klatki 4x/MAX/
- podciąganie sztangielki w opadzie tułowia 12/10/8/6
- unoszenie tułowa z opadu 15/12/10/8
- uginanie ramion ze sztangą stojąc nachwytem 12/10/8/6
- modlitewnik 12/10/8/6
-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera https://www.sfd.pl/temat144665/
---
- aeroby na rowerku /20min/


---------------------- dzień 3 (pt) = barki + nogi ------------------------------
- przysiady z hantlami lub sztangą na barkach 20/17/15/12/10/8
- uginanie nóg w leżeniu 12/10/8/6
- wspięcia na palce sojąc 4x/MAX
- wyciskanie sztangi z klatki siedząc z podparciem 15/12/10/8/
- unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 10/10/8
- podciaganie sztangi wzdłóż ciała do brody stojąc 12/10/8/6

-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera https://www.sfd.pl/temat144665/
---
- aeroby na rowerku /20min/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomnialem wspomniec plan na mase :-]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 397 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7676
------------------- dzień 1 (pon) = klatka + triceps ---------------------
- wyciskanie sztangi na płaskiej ławce 12/10/8/6
- wyciskanie sztangielek na skosie 12/10/8/6
- wyciskanie sztangi na płaskiej ławce wąsko 12/10/8/6 ZA MAŁO NA TRICA DORZUC JESZCZE SCIAGNIA WYCIĄGU ALBO FRANCUZ I ROZPIETKI ALBO BUTERFLAYA
-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera [https://www.sfd.pl/temat144665/] 
---
- aeroby na rowerku /30min/


------------------- dzień 2 (śr) = plecy + biceps ------------------------
- podciąganie na drążku szeroko do klatki 4x/MAX/
- ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim nachwytem do klatki 12/10 ->CO TO MA BYĆ?? DUBLUJESZ POWYŻSZE
- ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim nachwytem do karku 12/10
- podciąganie sztangielki w opadzie tułowia 12/10/8/6
- modlitewnik 12/10/8/6 JESZCZE JDNO DORZUĆ NA BICA NP MŁOTKI
-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera [https://www.sfd.pl/temat144665/] 
---
- aeroby na rowerku /30min/


------------------- dzień 3 (pt) = barki + nogi --------------------------
- podciaganie sztangi wzdłóż ciała do brody stojąc 12/10/8/6
- wyciskanie sztangi z klatki siedząc z podparciem 12/10/8/6/4/2
ZA MAŁO ANGAZUJESZ TYLNE I BOCZNE AKTONY JESZCZE WZNOSY BOKIEM + OPAD
- przysiady z hantlami lub sztangą na barkach 12/10/8/6 ZA DUZO!!BYŁO
- uginanie nóg w leżeniu 12/10/8/6
ŁYDKI!!!!
-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera [https://www.sfd.pl/temat144665/] 
---
- aeroby na rowerku /30min/

CIĘZKO BĘDZIE Z TYM TRENINGIEM BRZUCHA...

trening.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
- dodaj jedno cwiczenie na triceps np. pompki w podporze tylem

- daj cos na m. proste plecow np. unoszenie tulowia z opadu
- nie ma sensu przy podciaganiu robic sciagania drazka - dublujesz cwiczenia
- dodaj jedno cwiczenie na biceps, moze byc uginanie ramion ze sztanga stojac

- podciaganie sztangi do brody daj na koniec treningu barkow, daj cos na tylne i boczne aktony
- wyciskanie sprzed glowy w siadzie - nie schodz nizej niz 6-8 powtorzen
- w przysiadach - potraktuj czworoglowe wieksza ilosci powtorzen przy tylu samych seriach. mozesz zaczac nawet od 15-20 powt i tez nei schodz nizej niz 6-8 powtorzen
-daj jakies cwiczenie na lydki

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pozmieniałem jak napisaliście. Mam tylko problem z łydkami czy Wspięcia na palce w staniu nie obciązają zbytnio kregosłupa ?

---------------------- dzień 1 (pon) = klatka + triceps ------------------------------
- wyciskanie sztangi na płaskiej ławce 12/10/8/6/4/2
- wyciskanie sztangielek na skosie 12/10/8/6
- wyciskanie sztangi na płaskiej ławce wąsko 12/10/8/6
- ściąganie wyciągu górnego oburącz stojąc 12/10/8/6
-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera https://www.sfd.pl/temat144665/
---
- aeroby na rowerku /30min/


---------------------- dzień 2 (śr) = plecy + biceps ------------------------------
- podciąganie na drążku szeroko do klatki 4x/MAX/
- podciąganie sztangielki w opadzie tułowia 12/10/8/6
- unoszenie tułowa z opadu 15/12/10/8
- modlitewnik 12/10/8/6
- uginanie ramion ze sztangą stojąc nachwytem 12/10/8/6
-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera https://www.sfd.pl/temat144665/
---
- aeroby na rowerku /30min/


---------------------- dzień 3 (pt) = barki + nogi ------------------------------
- wyciskanie sztangi z klatki siedząc z podparciem 15/12/10/8/
- unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 12/10/8/6
- podciaganie sztangi wzdłóż ciała do brody stojąc 12/10/8/6
- przysiady z hantlami lub sztangą na barkach 20/17/15/12/10/8
- uginanie nóg w leżeniu 12/10/8/6
- ?? coś na łydki ??
-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera https://www.sfd.pl/temat144665/
---
- aeroby na rowerku /30min/
...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
przepraszam nie napisalem jeszcze kilku rzeczy w poprzednim poscie, wiec:

- na klatke na plaskiej stanowczo za duzo serii i powtorzen, a dokladniej nie schodz ponizej 6-8 powtorzen
- wyciskanie w waskim daj 3 serie

- modlitewnik daj po uginaniach
- unoszenie sztangielek w opadzie (barki) daj 3 serie (12,10,8)
- moga byc wspiecia

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Aeroby przy treningu na mase? Jaki to ma sens?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
ja w treningu na mase zawsze 2,3 razy w tygodniu aeroby

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Niechcialbym zmieniac tego wyciskania na laweczke bo takie ulozenie progresjii swietnie na mnie działa tzn w ciagu 2 treningow maxymalny wycisk skoczyl mi o jakies 5 kg. Wkleje caly poprawiony trening zeby bylo czytelniej. Czy teraz jest juz idealnie ?
A aeroby faktycznie wywalic czy ograniczyć do 7 min (kumpel tak robil)

---------------------- dzień 1 (pon) = klatka + triceps ------------------------------
- wyciskanie sztangi na płaskiej ławce 12/10/8/6/4/2
- wyciskanie sztangielek na skosie 12/10/8/6
- wyciskanie sztangi na płaskiej ławce wąsko 12/10/8
- ściąganie wyciągu górnego oburącz stojąc 12/10/8/6
-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera https://www.sfd.pl/temat144665/
---
- aeroby na rowerku /30min/


---------------------- dzień 2 (śr) = plecy + biceps ------------------------------
- podciąganie na drążku szeroko do klatki 4x/MAX/
- podciąganie sztangielki w opadzie tułowia 12/10/8/6
- unoszenie tułowa z opadu 15/12/10/8
- uginanie ramion ze sztangą stojąc nachwytem 12/10/8/6
- modlitewnik 12/10/8/6
-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera https://www.sfd.pl/temat144665/
---
- aeroby na rowerku /30min/


---------------------- dzień 3 (pt) = barki + nogi ------------------------------
- wyciskanie sztangi z klatki siedząc z podparciem 15/12/10/8/
- unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 12/10/8
- podciaganie sztangi wzdłóż ciała do brody stojąc 12/10/8/6
- przysiady z hantlami lub sztangą na barkach 20/17/15/12/10/8
- uginanie nóg w leżeniu 12/10/8/6
- wspięcia na palce sojąc 12/10/8
-------
- trening brzucha wg. aerobicznej szóstki Weidera https://www.sfd.pl/temat144665/
---
- aeroby na rowerku /30min/
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
ja bym dał w 3 dniu przysiady na początku ale możnaby polemizować...
- unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 12/10/8 - tu daj 10-8 powt

- wspięcia na palce sojąc 12/10/8 <- tu za mało powt i wogule jakoś skromnie ja bym dał 4 serie po max powt

w osatatniej seri kazdego ćwiczenia rob tyle powt ile jestes w stanie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
"- unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 12/10/8 - tu daj 10-8 powt "
tzn 2 serie 10/8 czy 10/10/8 ?

" wspięcia na palce sojąc 12/10/8 <- tu za mało powt i wogule jakoś skromnie ja bym dał 4 serie po max powt "
ok

"w osatatniej seri kazdego ćwiczenia rob tyle powt ile jestes w stanie"
to wiem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TKANKA TLUSZCZOWA

Następny temat

Warto trenować przedramię?

electro
Polecane artykuły