Cześć
Jestem świeżakiem w dziedzinie treningów siłowych, więc potrzebuje małej porady, bo sie już gubię.
Trenuje od 4 miesiecy regularnie 3-4 razy w tygodniu, tylko w domu (nie po drodze mi na siłownię i raczej nie będzie). Wczesniej w życiu nie trenowałem siłowo, tylko rower i piłka nożna.
Wagę redukuje od listopada (do lutego tylko dietą) i spadła z 97 do 78.
Aktualne wymiary:
Waga 78
Klatka 103
Biceps 36
Talia 78
Biodra 93
Udo 56
Wiek 37 (zaznaczam, bo jestem świadomy, że w tym wieku ciężej o szybkie efekty)
Chciałbym zredukować resztki tkanki tłuszczowej z brzucha, a jednocześnie zwiększyć wymiary górnych partii. Aktualny zmieniony plan diety wygląda tak, że w dni treningowe jem 3000-3200kcal, a w dni wolne 2400-2600kcal. Suplementuje tylko witaminy, minerały i kreatynę. Nie rozpisuje makro, bo raczej jest ok.
Nie wiem czy to dobry plan, czy powinienem się skupić dłuższy czas na redukcji lub dłuższy na masie, bo jednocześnie będzie ciężko.
Wymiarem nóg się nie martwię, bo od 4tyg jestem w gipsie (w tej chwili już ortezie) i nogi zmalały mocno, ale one wrócą wraz z aktywnością.
Zdjęcia z galerii, więc nie w tej samej pozie. Najgorsze z lutego (około 86kg), reszta aktualne (zwłaszcza to z gipsem:D)
Jestem świeżakiem w dziedzinie treningów siłowych, więc potrzebuje małej porady, bo sie już gubię.
Trenuje od 4 miesiecy regularnie 3-4 razy w tygodniu, tylko w domu (nie po drodze mi na siłownię i raczej nie będzie). Wczesniej w życiu nie trenowałem siłowo, tylko rower i piłka nożna.
Wagę redukuje od listopada (do lutego tylko dietą) i spadła z 97 do 78.
Aktualne wymiary:
Waga 78
Klatka 103
Biceps 36
Talia 78
Biodra 93
Udo 56
Wiek 37 (zaznaczam, bo jestem świadomy, że w tym wieku ciężej o szybkie efekty)
Chciałbym zredukować resztki tkanki tłuszczowej z brzucha, a jednocześnie zwiększyć wymiary górnych partii. Aktualny zmieniony plan diety wygląda tak, że w dni treningowe jem 3000-3200kcal, a w dni wolne 2400-2600kcal. Suplementuje tylko witaminy, minerały i kreatynę. Nie rozpisuje makro, bo raczej jest ok.
Nie wiem czy to dobry plan, czy powinienem się skupić dłuższy czas na redukcji lub dłuższy na masie, bo jednocześnie będzie ciężko.
Wymiarem nóg się nie martwię, bo od 4tyg jestem w gipsie (w tej chwili już ortezie) i nogi zmalały mocno, ale one wrócą wraz z aktywnością.
Zdjęcia z galerii, więc nie w tej samej pozie. Najgorsze z lutego (około 86kg), reszta aktualne (zwłaszcza to z gipsem:D)

Krzysztof Piekarz