Skyr który mam na około 150 kcal na każde sto gram przypada 82 kcal, opakowanie ma 150 g. Różnego rodzaju są te skyry, ale 400 kcal to bym nawet nie brał. Białko wjeżdża codziennie. Wjeżdżam na 2000 kcal ze względów testowych na miesiąc.
Czyli realnie teraz brałem codziennie 2600 kcal i czasem ze skryem 2750, a teraz wejdę na 2100-2250 kcal w zależności od dnia.
Ogólnie to tak jeszcze wtrącając, przez zeszły miesiąc zaliczyłem taki wzrost sylwetki jakiego dawno nie miałem. Ciężko mi tylko określić czym to jest spowodowane, ale mega na plus.
Zmieniony przez - Opsiq w dniu 2024-01-30 12:43:31
Czyli realnie teraz brałem codziennie 2600 kcal i czasem ze skryem 2750, a teraz wejdę na 2100-2250 kcal w zależności od dnia.
Ogólnie to tak jeszcze wtrącając, przez zeszły miesiąc zaliczyłem taki wzrost sylwetki jakiego dawno nie miałem. Ciężko mi tylko określić czym to jest spowodowane, ale mega na plus.
Zmieniony przez - Opsiq w dniu 2024-01-30 12:43:31