SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Do celu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21653

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2133
Skyr który mam na około 150 kcal na każde sto gram przypada 82 kcal, opakowanie ma 150 g. Różnego rodzaju są te skyry, ale 400 kcal to bym nawet nie brał. Białko wjeżdża codziennie. Wjeżdżam na 2000 kcal ze względów testowych na miesiąc.
Czyli realnie teraz brałem codziennie 2600 kcal i czasem ze skryem 2750, a teraz wejdę na 2100-2250 kcal w zależności od dnia.


Ogólnie to tak jeszcze wtrącając, przez zeszły miesiąc zaliczyłem taki wzrost sylwetki jakiego dawno nie miałem. Ciężko mi tylko określić czym to jest spowodowane, ale mega na plus.


Zmieniony przez - Opsiq w dniu 2024-01-30 12:43:31
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 158 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1488
to nie wiem po co Ci białko skoro chcesz schudnąć....Ja przy 2000 kalorii dziennie mam 160-180 gram białka dziennie aż... więc bez sensu jest brać sztuczne białko z odżywek bo nie najadasz się tym, a dobijasz kalorii i jeśli będziesz je codziennie brał to w skali miesiąca tych kalorii z tego białka łącznie wyjdzie dużo...





Zmieniony przez - tommy3d w dniu 2024-01-30 12:48:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2133
Tylko kwestia jest też taka, że kateringi na pewno dobijają kalorie czymś i nie do końca makro jest takie jak na opakowaniu, ale może i jakiś sens to ma co piszesz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 158 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1488
No tak nie wiadomo jak oni to dokładnie robią ... Z tego co widziałem to dają 1,5 gram białka na kg masy ciała.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2133
To jeszcze nie byłoby źle.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 462 Napisanych postów 1085 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13325
No co ty niema tyle 15-20% kalorii z protein czyli nie za wiele przy 2000 kcal
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 158 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1488
jak nie mam , właśnie sprawdziłem bo mam dużą puszkę , tyle, że przeterminowaną bo kiedyś kupiłem Mex proline isolate pro vanilia i 100 gram ma 377 kalorii to mało według was... i niby cukru zero 90% proteiny. To jak weźmie 50 gram dziennie zaledwie to ma 188, 5 kalorii to w skali miesiąca wyjdzie 5655 kalorii więc prawie trzy dni jedzenia całościowego...Opsiq , a po ile gram dziennie bierzesz tego białka...? bo jeśli po 100 gram to hardcore kaloryczny jeśli ktoś chce schudnąć.... Bo widziałem, że miałeś tam dużo pustych opakowań na ścianie w garażu na zdjęciach... Napisane jest na puszce zalecana dzienna porcja 87 gram 328 kalorii. Teraz mi się przypomniało kiedyś jak ćwiczyliśmy z kolega w tym samym czasie , tyle, że oddzielnie i on do mnie jak Ty to robisz , że tyle schudłeś i że mało je , ćwiczy itd a on białka sobie nakupował i dodatkowo to brał to mu od razu powiedziałem to jak chcesz schudnąć , a dodatkowo , tyle białka bierzesz jak to tyle kalorii dodatkowych...














Zmieniony przez - tommy3d w dniu 2024-01-30 15:00:18
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2133
Biorę jedną miarkę. Nie wiem skąd masz ten skyr, ale mogę Ci wrzucić zdjęcie - mój ma w 150g tylko niecałe 130 kcal.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 158 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1488
a jedna miarka to ile jest bo miarki mogą być różne...? z Piątnicy skyr być może też są różne nie znam się bo nigdy go nie jadłem https://piatnica.com.pl/produkt/skyr-naturalny-150g/ Źle spojrzałem 96 kalorii moje nie dopatrzenie!!! Sam sobie chyba kupie z 2-3 na spróbowanie.





















Zmieniony przez - tommy3d w dniu 2024-01-30 16:41:53

Zmieniony przez - tommy3d w dniu 2024-01-30 16:51:24
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2133
Białka porcja to 30g czyli 114 kcal. Te skyry z Piątnicy są spoko. Waniliowy dla mnie najlepszy i marakuja-mango.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening push pull legs - ocena

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

electro
Polecane artykuły