SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Do celu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16666

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 442 Napisanych postów 913 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11013
Ja biore też w nietreningowe bo z tego co sie orientuje tu istotne jest wysycenie organizmu tak jak przy kreatynie. A na słodkie jak bierze to pije cole zero, albo budyn jaglany z kako ciemnym,białkiem i trującym słodzikiem :D albo gofry z serka wiejskiego ze skyrem na słodko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Opsiq
Ma ktoś pomysł jak uporać się z napadami słodkości? ;D Jakieś niskokaloryczne przekąski słodkie czy coś? Nie jem z reguły, ale jak mnie napadnie to nie pytajcie co się dzieje niestety.


Ja jem batony proteinowe, slodkie posilki po treningu typu owsianka omlety, platki śniadaniowe z wpc, kaszki, generalnie możesz zajrzeć do mnie na bloga moze cos sobie podpatrzysz. Robię ciasta wysoko bialkowe, generalnie staram się mieć slodkie na codzien wtedy tak mi go bardzo nie brakuje. Ale jesteśmy ludźmi i od czasu do czasu pozwalam sobie na wszystko :)


Zmieniony przez - althetic w dniu 10/2/2023 8:56:40 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2131
Zajrzę co tam masz. Jakiś link?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2131
Co sądzicie o spalaniu kalorii naprzemiennie - bieżnia i work treningowy? Jaką ilość kalorii mogę spalić przy jakim nakładzie czasu na worku treningowym?


Zmieniony przez - Opsiq w dniu 2023-10-03 22:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 442 Napisanych postów 913 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11013
Jeden ch** rób co Ci sprawia większą przyjemność, ale jak już chcesz konkret danych to np ja przeciętnie w godzine na worku spale powiedzmy 700-800kcal i przez to ze ma to charakter interwałowy z przerwami to srednie tętno treningu z wliczoną rozgrzewką i cooldawnem to jakies 135 bps gdybym miał biec w tym tentnie pewnie przebiegłbym w godzinke z 8km co dałoby mi tez pewnie z 750 kcal. Wiec tak jak pisałem jeden ch**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2131
Macie jakąś stronę na której można dobrać ćwiczenia do treningu? Czy pozostaje mi szukanie po Googlach? ;d
Jedno z ćwiczeń takie konkretne to potrzebuje na dolną partie klatki piersiowej bo słabo z nią idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 442 Napisanych postów 913 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11013
Z tego co wiem to niema podziału na dolną część klatki, takie masz przyczepy mięsniowe i tyle, po prostu całą klatke musisz poprawić, niby mówią że z górą jest podział ale mi tam przy wyciskaniu na płaskiej i tak pracuje cała klatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2131
Cos specjalnego na klatkę czy standardowo wyciskanie na ławce?
To ch***** mam te przyczepy. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20870
Na zaangażowanie dolnej części klatki dobrym ćwiczeniem jest wyciskanie sztangi/sztangielek na ławce skosem do dołu. Im większy skos, tym bardziej poczujesz i zaangażujesz dolną część klatki. Standardowe wyciskanie na płaskiej natomiast jest dobrym ćwiczeniem za zaangażowanie całości piersiowego i od tego ćwiczenia radziłbym Ci zaczynać trening tej partii, ponieważ dobrze dopompowuje całość przed kolejnymi ćwiczeniami.



Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2023-10-05 22:15:33
1

Siła ponad wszystko.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening push pull legs - ocena

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

WHEY premium