SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Do celu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16650

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 442 Napisanych postów 913 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10987
Nie spiesz się z kaloriami niedawno rosły Ci wymiary na redukcji :D to na 0 tym bardziej będziesz też rósł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2131
Nie spieszę się, boje się, że za szybko mnie zaleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2131
Co sądzicie o tym produkcie - Booster GH Hormonu Wzrostu Amix ?
Używam go od około trzech tygodni i widzę jako takie poprawy, ale ciekawi mnie też Wasza opinia na jego temat. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
Jak dla mnie wszystko poza bialkiem , kreatyna i prozdrowotnymi suplementami nie jest warta wydawania jakichkolwiek pieniedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2131
To jest jedyny produkt który mnie skusił poza tym co wymieniłeś. Fakt taki, że wydaje mi się, że „robotę robi”.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Opsiq
Co sądzicie o tym produkcie - Booster GH Hormonu Wzrostu Amix ?
Używam go od około trzech tygodni i widzę jako takie poprawy, ale ciekawi mnie też Wasza opinia na jego temat. :)


Skąd ten pomysł na takie wynalazki
Proponuję wydawać kasę na sprawdzone i przebadane suplementy, niestety poza podstawowymi sprawdzonymi, większość to naciąganie na kasę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2131
Jakaś propozycja? ;)
Chętnie wydam pieniądze na coś bardziej wartościowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Ja osobiście suplementuje kreatynę i będę cały czas, zwykła mono.
Dodatkowo leci:
Witamina C
Magnez
Cynk

Omega 3
Vitamin k2
Vitamin d3
Vitamina C
Cynk
Vitamin b kompleks

Oczywiście bialko które używam bardziej do gotowania i wliczam w codzienny balans no i przedtreningowki na bazie kofeiny na lepsze treningi, tyle.



Zmieniony przez - althetic w dniu 2023-08-30 19:54:06

Zmieniony przez - althetic w dniu 2023-08-30 19:54:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2131
To ten zestaw też posiadam. Czyli kwestia odpuszczenia tych super specyfików. ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 237 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2131
Jakie badania warto przeprowadzić ćwicząc na siłowni żeby kontrolować wszystko ? Są jakieś standardowe które zawsze się robi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening push pull legs - ocena

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

WHEY premium