SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna - jaką wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11505

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Wiek

Waga / wzrost

Staż treningowy

Cel cyklu

Stosowane już wcześniej suplementy

Stosowane wcześniej spalacze

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Przewidziane finanse na cykl

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29759 Napisanych postów 27260 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 384639
kreatyna to kreatyna bez względu na formę ma takie samo działanie, w przypadku tego suplementu nie ma co przepłacać ani szukać nie wiadomo jakich cudów i wynalazków jakimi prześcigają się producenci bo końcowy efekt jest zawsze taki sam, a jedynie odczujesz różnicę w portfelu, dlatego wybierz najprostsze mono np. od sfd, ja stosuję od lat i jestem zadowolony. Co do tranposrtowania to musisz sobie uświadomić, że kreatyna to suplement działający długofalowo a nie doraźnie, więc nie musisz go brać ze sobą żeby wziąc porcję np. przed treningiem, bo tak samo będzie działać jak ją przyjmiesz rano przed wyjściem z domku, czy wieczorem po powrocie od domu
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
az lezka w oku sie kreci, jak pojawiaja sie pytania o kreatyne, jej dawkowanie itd
nie martudze, fajnie cofnac sie kilka lat wstecz i powspominac jak to bylo w szkole sredniej%)

co do kreatyny obencie ja wrzucam w dni treningowe okolo 10g i stosuje caly rok jako uzupelnienie diety:)
ogolnie cykle jak najbardeziej sa ok, jak ktos lubi poczuc, ze faktycznie zaczyna sie wkrecac kreatyna i robi swoje, wtedy opcja scyklina daje tutaj najlepsze wrazenia co do suplementacji, ze faktycznie produkt dziala i robi swoje
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1661
kupilem te najtansze mono, zamowilem tez bialko i witaminy i dzis przyszly do paczkomatu, jechac dzis to odebrac z paczkomatu czy moge rano? bo temperatury sa ponizej 0
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 196 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10336
Mozesz rano
1
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
rano na furgonie też z tyłu są ujemne temperatury, nic się nie stanie, są szczelnie zamknietę, co innego jakbyś miał coś płynnego i - 20 by było to wtedy można się przejmowac.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
Ja obecnie w samochodzie trzymam shoty przedtreningowe bo zawsze zapominam w domu łyknąć lub zabrać na siłowni jakiś pierwsze i powiem wam szczerze że jeszcze nie trafiło mi się żeby gdzieś tam zamarzł siedzą sobie w bagażniku w kartonie. No podejrzewam jeżeliby przywalił o z minut z 5 i niżej na zewnątrz to może coś by się z nimi już wtedy zadziało i by po Zamarzały. Chociaż pamiętam sytuację że zamówiłem kiedyś shoty z argininą jeszcze za czasów olimpa to kurier przywiózł mi do domu paczkę to były jak sople lodu, ale działały
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 720 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9282
Wspomnienia że szkoły średniej.. Też brałem wtedy 10-15g kreatyny dziennie nawet więcej bo myślałem że będę większy heh teraz jak trenuje to dieta dla mnie najważniejsza suple tylko w 20% Ci pomogą 80% to dieta. Teraz zarzywam tylko w dni treningowe 4-5g kreatyny i jeden dzień po treningu takto nie biorę jen codziennie. Bardziej skupiam się na diecie która jest najważniejsza. Mono każde bd dobre na pocz. Osobiście mnie wkurzają te smakowe monohydraty strasznie słodkie rzadko się spotyka bezsmakowe kreatyny.

Rutyna to klucz do sukcesu, nigdy nie będziesz w 100% na coś gotowy, buduj tą gotowość każdego dnia!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3428
monkey22
Keczi


zle tutaj obliczlem opakowanie mi wtedy wyjdzie na 5 tygodni, wiec moglbym kupic jedno opakowanie 400cap i jedno 200cap


to moge tak dawkowac?

no wiem ze w prochu taniej ale capsulki wygodniejsze
Kreatyna jest tak tania że nie ma co się tak rozdrabniać z jakimś wyliczyniem czy starczy na tyle czy na tyle, kup proch w sklepie SFD 500g i przyjmuj w formie stałego nasycenia 5-6g każdego dnia bez znaczenia czy DNT cz DT i taki mozesz spożywac miesącami , tabsy wygodniejsze ale droższe i wiele osób ma problem z połknięciem tabsów bo jednak są dość duze


hehhe tania to byla ponad pol roku temu 20 zl a nie teraz za 50 ;/
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6447 Napisanych postów 79265 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774594
Nie będzie specjalnego znaczenia jaką formę kreatyny wybierzesz. Każda teoretycznie powinna działać tak samo. Osobiście wybieram tę najtańszą, czyli monohydrat. Na szczęście mam jeszcze zapasy około 1,5 kilograma, kupując kiedyś po około 25 złotych za 500 gramów.

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Creatine-opis36148.html

Stosowanie tradycyjnie 5 gramów dziennie w dowolnej chwili, w stałej suplementacji.

Polecam poczytać więcej informacji na ten temat w artykule przedstawionym poniżej:

https://potreningu.pl/artykuly/suplementy-i-odzywki/kompendium-wiedzy-o-kreatynie-313

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 502 Napisanych postów 1886 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23353
Arikes
Wspomnienia że szkoły średniej.. Też brałem wtedy 10-15g kreatyny dziennie nawet więcej bo myślałem że będę większy heh teraz jak trenuje to dieta dla mnie najważniejsza suple tylko w 20% Ci pomogą 80% to dieta. Teraz zarzywam tylko w dni treningowe 4-5g kreatyny i jeden dzień po treningu takto nie biorę jen codziennie. Bardziej skupiam się na diecie która jest najważniejsza. Mono każde bd dobre na pocz. Osobiście mnie wkurzają te smakowe monohydraty strasznie słodkie rzadko się spotyka bezsmakowe kreatyny.

Suple to może 5%
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - sporty walki

Następny temat

Odżywka białkowa - wybór

electro
Polecane artykuły