kreatyna to kreatyna bez względu na formę ma takie samo działanie, w przypadku tego suplementu nie ma co przepłacać ani szukać nie wiadomo jakich cudów i wynalazków jakimi prześcigają się producenci bo końcowy efekt jest zawsze taki sam, a jedynie odczujesz różnicę w portfelu, dlatego wybierz najprostsze mono np. od sfd, ja stosuję od lat i jestem zadowolony. Co do tranposrtowania to musisz sobie uświadomić, że kreatyna to suplement działający długofalowo a nie doraźnie, więc nie musisz go brać ze sobą żeby wziąc porcję np. przed treningiem, bo tak samo będzie działać jak ją przyjmiesz rano przed wyjściem z domku, czy wieczorem po powrocie od domu
1
Dziennik żywieniowy https://www.sfd.pl/[BLOG]_Kulinarne_zmagania-t1207353.html