SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Krychy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1986 Napisanych postów 5138 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72471
Ty musisz być fajnie nabita mięśniem, bo zupełnie nie widać tych 71,5kg...
Ja mam 66kg i tkanką tluszczowa widoczna jest gołym okiem nawet w okolicach ramion, a u Ciebie tak gładko i smuklutko

xxx

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Najwięcej tłuszczu mam w nogach i nad biodrami, jak mi zeszło z góry ciała to od razu cała sylwetka wygląda całkiem szczupło. Mam farta, że tyję dość równo, co prawda nie w biuście i nie w biodrach, ale za to nie wywala mi od razu brzucha


Aaaale coś jednak już tu i ówdzie widać, że przybyło, więc testowo dzisiaj poszedł bieg. Oj, ciężka się czułam. Od razu po kadencji widać, że ciężko nogi oderwać.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
Mi to pierwsze co idzie w brzuch i boczki . Nigdy równo nie chce iść
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619819
Filmów niestety nie widze, ale fotka fajna
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1986 Napisanych postów 5138 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72471
No to fakt, masz farta

xxx

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Naprawiłam filmiki :D


I dorzucam obiadek. Czarna soczewica z bakłażanem i dorsz. Dużo białeczka. Powinnam dostać jakieś specjalne odszkodowanie za gotowanie w takich warunkach, ale nie wiem od kogo ;) Półtorej godziny na taki banalny obiad.





Zmieniony przez - Kry-cha w dniu 2020-11-21 16:29:48
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wymyśliłam sobie quest poboczny do splita. Poboczny, bo w sumie w tej asanie bardzo ważne jest podobnie jak w szpagacie rozciągnięcie tylnej taśmy i bardzo głęboki skłon. Skręt to tylko wisienka na torcie ;) Na razie mogę się złapać dopiero w połowie łydki, więc jeszcze kawał drogi :D

https://www.instagram.com/p/CH-WFX5DiKq/?igshid=1u4rhdvzj6c2f

1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619819
Fajnie to wygląda, trzeba być z gumy

A pierwszy film mi się podoba, też tak kiedyś muszę spróbować.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy - proszę o ocenę :)

Następny temat

Suple

Shoty
Polecane artykuły