SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Krychy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A te jajka rzeczywiście świetnie wyglądają :P Ja się obawiam że u mnie by przywarły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Raczej kwestia patelni. na jednych przywiera na innych nie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie już też troszkę przywiera, bo bardzo wysłużony ten wok i to magiczne oczko na środku, co pokazuje temperaturę, łapie jedzonko. Ale bardzo polecam wykosztować się na porządną, ciężką, stalową patelnię Tefala. Ja akurat jakimś cudem dorwałam ten wok za 80 zł ze trzy albo cztery lata temu i to były doskonale wydane pieniądze. Linia chyba Revelation. Może nawet pokuszę się kiedyś na coś z tych jeszcze droższych, bo to dla mnie najważniejsza rzecz w kuchni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
paula.cw
Paatik
Noga piękna w mostku! Psa sprawdzę przy okazji - nie wpadałam na jedna nogę:)


Ja uwielbiam wariacje na temat psa z głową w dole na jednej nodze a drugą krążania czy inne ruchy aktywujące pośladki...


Parę lat temu mój pies z nogą w górze zarył czołem o drewnianą podłogę i od tego czasu mam straszny uraz do jogi...

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładna niedziela, wolne świeżo po deadlinie, więc poszłam na spacer. Niestety pół Poznania wpadło na ten sam pomysł i na Strzeszynie okropne tłumy. Ludzie jak ludzie, ale przejeżdżający co chwilę rowerzyści jednak mocno przeszkadzają w zrelaksowaniu się, bo trzeba non stop być czujnym. Nigdy nie wiadomo, kiedy zza pleców przeleci ci jakiś ambitny rowerzysta :p

Ale 10 km weszło. Łącznie prawie 20 tys. kroków dzisiaj :)







4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Ale fajne kroczki

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Rowerzyści i piesi na jednej ścieżce to zawsze ryzyko solidnego dzwona. Ale widoki ładne.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj weszła najpierw joga w południe, a potem wieczorem jeszcze siłowy. Dzisiaj pod koniec spacerku już domsy dawały w kość, ale zrobiłam ponad 7 km :)

Ładnie ostatnio idą treningi, ale za to dieta nadal taka sobie ;) Na wadze ok 71,5 kg.








Zmieniony przez - Kry-cha w dniu 2020-11-18 17:45:29
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wreszcie ogarnęłam kruka! Załapałam odpowiednie ustawienie i teraz udaje się praktycznie za każdym razem. Zostaje tylko pracować nad dłuższym utrzymaniem, ale chyba nie będzie dużego problemu, bo teraz wypadałam z asany głównie przez ekscytację, że jeny jeny robię kruka :D I jeszcze wpadłam na pomysł, by spróbować czaturangi z podparciem na jednej nodze, fajne i szybko weszło, będę praktykować często, bo zawsze to jakieś wyzwanie.

I jeszcze zrobiłam jedną fajną asanę, która wcześniej nie wychodziła mi, bo brakowało trochę rozciągnięcia tylnej taśmy. Czyli coś to rozciąganie pod szpagat daje :)












Zmieniony przez - Kry-cha w dniu 2020-11-20 16:28:32
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy - proszę o ocenę :)

Następny temat

Suple

WHEY premium