SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Krychy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
A jeszcze jest pewno błędnych przekonań które powtarzane wielokrotnie i wałkowane przez różne media stają się prawdą np nie jedz po 18

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Faktem jest że biegacze wykorzystują częściowe przysiady - takie w zakresie pracy mięśni w czasie biegów właśnie. Bardzo popularny element treningu biegaczy. Co nie zmienia faktu że pełne siady też mogą mieć zastosowanie w takim treningu. Ale pewne nawyki trenerów i latami powielane schematy robią swoje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie, wróciłam właśnie ze spacerku (6 km) i pomyślałam, że zamiast narzekać, jak jest źle (choć jest, jeszcze 9 dni kieratu i już muszę wspomagać się winem), podzielę się fajną rzeczą. Jeśli lubicie posłuchać czegoś ciekawego na spacerze albo w trakcie przebieżki, bardzo polecam pierwszy sezon Śledztwa Pisma, podcastowego serialu kryminalnego. Właśnie startuje drugi sezon, przesłuchałam pierwszy odcinek i już ostrzę sobie zęby na następny.

Nie dość, że sama historia brzmi jak zmyślona, to jeszcze zrealizowana jest naprawdę z pomysłem: z narracją samego reportera, wstawkami lektorki i dodatkowo autentycznymi nagraniami z wywiadów. Świetnie się tego słucha, historia niesamowicie wciąga i aż by się chciało więcej... gdyby nie fakt, że jednak lepiej, by niechlubni bohaterowie nikogo więcej nie dręczyli.


Zmieniony przez - Kry-cha w dniu 2020-10-02 17:41:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Większość trenerów i autorów książek o bieganiu z którymi miałam do czynienia uważa, że trening biegacza powinien bazować na ćwiczeniach jednonóż, a same ćwiczenia powinny właśnie odzwierciedlać pracę nóg w czasie biegu. Trening siłowy ma być tylko uzupełnieniem a nie celem samym w sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Ćwiczenia jednonóż są genialne nie tylko dla biegaczy. W wielu dyscyplinach się super sprawdzają. W budowaniu sylwetki też są niezastąpione.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej! Melduję wykonanie zadania, oddałam dzisiaj książkę i mogę wrócić do życia :) Jutro mam zaplanowaną wędrówkę po lasach, żeby się rozruszać i nadrobić kroczki z ostatnich dni, bo był dramat, siedziałam od rana do wieczora przy kompie :( Dzisiaj jeszcze trochę pojoguję, a od wtorku wracam do machania kettlami i skoro covid dowalił to brak spotkań towarzyskich odbiję sobie długimi spacerami. Koniecznie muszę też wrócić do biegania, nawet w maseczce ;)

W tym tygodniu powinien urodzić się nasz piesek, trzymajcie kciuki :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na razie możemy liczyć tylko na fotki od hodowczyni, ale w połowie listopada chcielibyśmy pojechać je zobaczyć i wtedy na pewno obfotografuję watahę sierściuszków <3
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55051
Kry-cha
Hej! Melduję wykonanie zadania, oddałam dzisiaj książkę i mogę wrócić do życia :) Jutro mam zaplanowaną wędrówkę po lasach, żeby się rozruszać i nadrobić kroczki z ostatnich dni, bo był dramat, siedziałam od rana do wieczora przy kompie :( Dzisiaj jeszcze trochę pojoguję, a od wtorku wracam do machania kettlami i skoro covid dowalił to brak spotkań towarzyskich odbiję sobie długimi spacerami. Koniecznie muszę też wrócić do biegania, nawet w maseczce ;)

W tym tygodniu powinien urodzić się nasz piesek, trzymajcie kciuki :D


Biegać można bez maseczki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy - proszę o ocenę :)

Następny temat

Suple

WHEY premium