SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Krychy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śpieszę donieść, że byliśmy na spacerze z piękną młodą beauceronką i zrobiliśmy z nią 6 km wokół jeziora <3 Fajna psina, bardzo sympatyczna i mądra właścicielka, wrócił mi optymizm co do pieska. Coś czuję, że w najbliższych latach zamiast sukienek będę kupować dresiki do łażenia po lasach ;) Takie mam ostatnio rozkminy, że w sumie lubię towarzystwo ludzi, z interesującą osobą mogę gadać godzinami, ale przesiadywanie w knajpach to już nie moje klimaty, wolę długi spacer w lesie. Muszę poszukać sobie znajomych, którzy też lubią spędzać czas w ten sposób :D Może wśród psiarzy się uda :)

Po wczorajszym siłowym domsy, zwłaszcza w czwórkach. Dowaliłam im jeszcze łącznie 12 km dzisiaj, więc wieczorem już tylko joga. Muszę przycisnąć tę jogę bardziej, bo nie widzę ostatnio postępów. Chociaż kruk coś zaczyna fruwać ostatnio, może się wreszcie uda ;)





Zmieniony przez - Kry-cha w dniu 2020-09-28 17:43:50

Zmieniony przez - Kry-cha w dniu 2020-09-28 17:44:16

Zmieniony przez - Kry-cha w dniu 2020-09-28 17:46:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tego z dzisiaj? Rozbrykana przylepa. Trochę jeszcze nieułożona, bo raptem 4 miesiące temu była w schronisku (została adoptowana jako dwuletnia sunia), ale jak na jej historię to i tak fajnie się zachowywała. Od razu na powitanie bardzo się ucieszyła, że nas widzi, jak wyczuła zainteresowanie to pełna radość. Śmiesznie nas zaganiała w trakcie spaceru, ta rasa ma silny instynkt pasienia -- robiła co chwilę kółeczka, żebyśmy równo szli :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Matko jak takie okazy trafiają do schroniska??? Czy Ci ludzie głowy i serca nie maja???
A Wy zupełnego malucha będziecie mieli? Takie 3 m-ce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet jeszcze mniejszego, dwumiesięcznego. A tamta historia jest trochę dziwna, jacyś ludzie podjarani wizją posiadania ostrych psów wzięli dwa szczeniaki i nie poradzili sobie, po roku szukali dla nich nowego domu, a potem nie wiadomo, co się z psem działo, prawdopodobnie była trzymana gdzieś na działce/w kojcu, była wychudzona, z pchłami, pazury miała długie, jakby od dawna nie miała okazji nigdzie ich zetrzeć w ruchu. No przykro się słucha takich historii. Ale teraz psina trafiła do takiej dziewczyny, że będzie miała na pewno bardzo fajne życie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
mi osttanio klientka opowiadała, że ludzie wyprowadzili sie z domu, a psa zostawili zamkniętego w piwiny
i jej mama zastanwiała się 3 dni skąd te piski dochodzą, że w końcu doszła do tego ż emoże włąsnie gdzies ten pies jest i wezłałą straż miejską i weszli do srodka i rzeczywiście w środku był pies.... paranoja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No elo, u mnie walka z pracą i mieszkaniem trwa nadal, ale widać światełko w tunelu ;) Dobra wiadomość jest taka, że dowieźli kanapę i jest świetna. Zła, że nie dali nam do niej nóżek xd Kolejna zła jest taka, że w związku z psem muszę się pozbyć większości roślin, w tym wielkiej, przepięknej monstery :( Jedną już oddałam, i tak mi się nie podobała, ale tej mi naprawdę szkoda. Miała być dżungla w mieszkaniu, a niestety nie będzie miejsca, do tego większość fajnych roślin jest szkodliwa dla zwierząt :(

O ile nic się nie wysypie, powinniśmy w połowie miesiąca mieć kuchnię. Wtedy też zacznę już normalnie pracować, więc będę mogła wziąć się porządnie za treningi i ogarnianie diety. Chyba odpuszczę sobie jednak klasyczną redukcję, spróbuję trzymać się w okolicy zera i kontynuować rekompozycję. Mam w tej chwili większą ochotę na poprawę sprawności niż po prostu chudnięcie :)


Zmieniony przez - Kry-cha w dniu 2020-10-01 10:28:48
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Brzmi świetnie. I to, że widać ewidentnie światełko w tunelu i plan na rekomp. Ciężki okres masz teraz to trzeba sobie dać czas luzu moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Nie da się gdzieś wyżej tej dżungli ustawić??? Mój przechodzi obojętnie dookoła doniczek... inna sprawa ze zawsze jest ktoś w domu i nie może niczego bezkarnie, z nudów czy tęsknoty kombinować...
za to kota raz miałam i ten głupek obżerał...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy - proszę o ocenę :)

Następny temat

Suple

WHEY premium