...
Nie wiem czy dobry dział.. Ale martwi mnie mój wzrost. A mianowicie mam już prawie 14 lat - dosłownie zostało mi 4 miesiące do ich ukończenia. Mój aktualny wzrost wynosi 156 cm. Czy jest jakiś sposób na obliczenie swojego wzrostu w przyszłości? W przypadku moich rodziców: tato - coś między 176-180 cm - nie wiem. mama - 164 cm. Czy jest jeszcze szansa bym dobił do 180 cm jak będę dorosły ?? Z góry dzięki za pomoc pozdro.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Dieta i tryb życia będzie miał znaczenie nie tylko dla wzrostu ale ogólnie pojętego zdrowia. Bo tak jak wyżej zostało napisane to odpowiednie ilości składników budulcowych kości na pewno są istotne, a poza tym po prostu prowadź zdrowy tryb życia. Odżywiaj się zdrowo, bądź aktywny fizycznie, wysypiaj się. Czyli wszystko to co sprawi, że człowiek jest po prostu zdrowy, a cała reszta to już zależy od genów, a tak jak widzisz w genach można dostać na prawdę wiele i taka niespodzianka zawsze się przytrafi.
...
Szansa jest, wzoru nie ma na obliczenie. Poza tym co z tego jak na to wpływu nie masz. Jedynie mzoesz dbać o to by nie zaburzyc tego wzrostu oppoprzez odpowiednią krzywiznę kręgosłupa, nie garbienie się nie przesiadywanie przed komputerem itp.
1
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
...
witaj.
faktycznie jak na ten wiek jestes dosc niski, jednak nie ma co sie zalamywac, gdyz masz jeszcze sporo czasu na to, aby urosnac. Czy bedzie to 180cm? niekoniecznie, jednak na spokojnie te 170-175 cm mysle, ze bedziesz mial
sa plusmy i minusy bycia osoba niska, plusem bez watpienia jest to, ze jak zalezy CI na ksztaltownaiu sylwetki, to szybciej bedzie widac ewentualne rezultaty
najlepsi kulturysci maja wlasnie wzrost w granicach 175 cm, tak wiec nie ma co sie lamac i trzeba pogodzic sie czasem z natura
faktycznie jak na ten wiek jestes dosc niski, jednak nie ma co sie zalamywac, gdyz masz jeszcze sporo czasu na to, aby urosnac. Czy bedzie to 180cm? niekoniecznie, jednak na spokojnie te 170-175 cm mysle, ze bedziesz mial
sa plusmy i minusy bycia osoba niska, plusem bez watpienia jest to, ze jak zalezy CI na ksztaltownaiu sylwetki, to szybciej bedzie widac ewentualne rezultaty
najlepsi kulturysci maja wlasnie wzrost w granicach 175 cm, tak wiec nie ma co sie lamac i trzeba pogodzic sie czasem z natura
1
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
Ja do 16 roku życia miałem około +/- 160cm, mając 17-18/19 lat urosłem 15-20 cm : )
Zmieniony przez - watper w dniu 2020-06-23 22:30:30
Zmieniony przez - watper w dniu 2020-06-23 22:30:30
1
...
14 lat nie jest końcem etapu wzrostu, spokojnie urośniesz i w szkole średniej.
Chyba na biologii to powinno być, my przynajmniej mieliśmy.
Chyba na biologii to powinno być, my przynajmniej mieliśmy.
1
,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".
...
Nikt ci nie powie ile urośniesz jeszcze , równie dobrze możesz załapać się na wzrost po tacie a możesz dobić do mamy granicy , czas pokaże . To tylko wzrost więc nie ma się czym przejmować .
...
No mam nadzieje ze się uda. Dodam również że może pójdę po modelu wzrostu po tacie miał podobny wzrost w moim wieku i wybiło go najbardziej w 8 klasie. Mam nadzieję że się uda bo nie mam łatwo wśród kolegów a również wysmiewany miałem nawet myśli samobójcze
...
...
Wszystko ustalone w genach i pewnie urośniesz powyżej tych 170cm, ale przypuszczam, że nie będziesz większy od swojego taty.
Ja mam kolegę co tata ma 180 cm, a jego mama koło 160cm, a on ma 188cm wydawało by się dziwne, ale później się okazało, że miał bardzo wysokiego dziadka, który miał ponad 190cm więc pewnie wzrost odziedziczył po nim.
Więc to, że teraz jesteś niski nie znaczy, że jeszcze nie urośniesz więc na spokojnie, młody jesteś jeszcze okres wzrostu będzie u Ciebie trwał jeszcze kilka lat.
Ja mam kolegę co tata ma 180 cm, a jego mama koło 160cm, a on ma 188cm wydawało by się dziwne, ale później się okazało, że miał bardzo wysokiego dziadka, który miał ponad 190cm więc pewnie wzrost odziedziczył po nim.
Więc to, że teraz jesteś niski nie znaczy, że jeszcze nie urośniesz więc na spokojnie, młody jesteś jeszcze okres wzrostu będzie u Ciebie trwał jeszcze kilka lat.
...
ja co ciekawe pra dziadka mialem wysokiego i w sumie po nim odziedziczylem wzrost i mam 193 cm
brat 184 okolo, tata 178, mama z 172, wiec oboje z bratem dosc wysocy jestesmy jak na wzrost rodzicow czy dziadkow, wiec cos tam w genach odziedziczyliśmy po 2 pokoleniach w tyl
wiec nigdy nie mow nigdy... okaze sie jak bedziesz mial z 19-20 lat ile natura da CI urosnac
dodatkowo podrzucam art odnosnie wzorstu a mozliwosci treningowych
https://www.sfd.pl/art/Trening/Wzrost_człowieka,_a_siła_i_budowanie_mięśni_-a4019.html
brat 184 okolo, tata 178, mama z 172, wiec oboje z bratem dosc wysocy jestesmy jak na wzrost rodzicow czy dziadkow, wiec cos tam w genach odziedziczyliśmy po 2 pokoleniach w tyl
wiec nigdy nie mow nigdy... okaze sie jak bedziesz mial z 19-20 lat ile natura da CI urosnac
dodatkowo podrzucam art odnosnie wzorstu a mozliwosci treningowych
https://www.sfd.pl/art/Trening/Wzrost_człowieka,_a_siła_i_budowanie_mięśni_-a4019.html
1
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
