SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałbym zmienić mój trening. Proszę o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158
Witam zaczynam ćwiczyć od niecałego miesiąca. Ważę prawie 100 kilo mam 16 lat i mam dużo tłuszczu do zamienienie w mięśnie :D Biorę AAKG Mega Hardkor i po miesiącu zauważyłem duże efekty chociaż nie aż tak duże coś tam mięśni jest ale przy mojej masie jeszcze dużo tłuszczu zostało ;p.
Ćwiczę co 2 dni raz klatę raz łapę

Klata-A
1)50 kilo na klate (8 razy)
2) podnoszenie sztangi 20 kilo na siedząco za ramieniami (12 razy)
3)Wyciskanie sztang na ławeczce na leżąco na boki (2x9 kilo) (12 razy)
4) na koniec 30 brzuszków
Robię tego 4 serie


Łapa-B
1)wyciskanie sztangi 20 kilo na modlitewniku (8 razy)
2)wyciskanie hantli na siedząco (24 razy)
3)podnoszenie hantli za głowę (9kg) (12 razy) najpier na prawą rękę potem na lewą
4)na koniec 30 brzuszków
Robię 5 serii

Proszę mi pomóc w moim treningu ponieważ zacząłem i nie mam pojęcia o żadnych ćwiczeniach. I proszę mi wytłumaczyć jak robić bo nie wszystkie znam :) A wiem że stać mnie na więcej w łapie miałem 34 teraz po koksach mam 41 w biodrach mam 113 w klacie 110 aa w pasie 104 :) Czekam na odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158
do tego nie mam ławki skośnej ani nie mam możliwości podciągania sie. I niektórych ćwiczeń nie umiem wykonać jednakże nie ma ich nazwanych precyzyjnie ponieważ nie mogę znaleźć ich w atlasie ćwiczeń dlatego prosiłbym "Ocenić,poprawić" plan który sobie ułożyłem ponieważ te ćwiczenia jestem w stanie wykonać na mojej siłce. Nie myślę o tym na poważnie po prostu chciałem sobie poćwiczyć ot tak i chciałbym jakoś swój plan urozmaicić tak żeby był dobry dla mnie. Najłatwiej wsiąść sobie czyiś jednak ja wole sobie sam zrobić z pomocą użytkowników z tego forum więc poczekam na innych może oni okażą się pomocni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
biegaj po 2 godz dziennie. silka pozniej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Trening dla ciebie fbw

cwiczenia masz w atlasie cwiczen.

dieta dzial odzywianie.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-08-07 20:54:15

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522736
Twoj plan zawiera tylko trening klaty i bicka - i "aż" 30 brzuszków pomimo, ze wazysz 100 kg w wieku 16 lat... śmiech na sali

poczytaj posty na forum: ACT, FBW, MASS i przejrzyj atlas: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ + jogging, basen

btw - tez chciałbym zmienić taki trening

parodia...
EDIT: i w tych 4 seriach na klate ciagle ten sam ciężar ??? wiesz co to jest progresja i do czego służy

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2008-08-07 20:57:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158
w ostatniej serii robię ile mogę. Gdzie jest ten trening FBW ?:) No nic dziwnego że się dziwicie skoro dopiero zaczynam i nie mam pojęcia ale na tych ćwiczeniach które ja robię osiągnąłem dobre skutki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
czerowny podwieszony temat, spis tematow w dziale dla poczatkujacych, tam masz fbw. Cos mogles osiagnac? zmarnowales czas nic wiecej, chyba ze twoje cialo skada sie tylko z klatki i bica

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158
i które ćwiczenia z atlasa ćwiczeń miałbym robić i ile dziennie prosiłbym o jakieś ułożenie planu ponieważ sam nie potrafię dobrać odpowiednich ćwiczeń no i żeby nie było ich dużo ponieważ nie chce być jakimś pompą chce po prostu trochę wyrzeźbić swoją budowę ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Masz atlas cwiczen, masz arty na temat planow treningowych, masz napisane jaki plan, wejdz poczytaj uloz wklej do poprawy, nikt tutaj nikomu nic nie uklada.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158
nie będę na szybkiego tego robił poczytam sobie o tym wszystkim i jutro bo nie mogę się w tym połapać jednak trudno jest ułożyć dobry plan ale te z FBW co czytałem to nie mogę ich ogarnąc dużo pisze tego wszytkiego jednak mało konkretów a ja liczyłem na konkretne twarde ćwiczenia, jednak bedę musiał ślęczeć i robić magistra z siłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
malo konkretow? chyba sobie zartujesz, jest jasno napisane co i jak.Krok po kroku o co chodzi. Nikt tutaj nic nie uklada, poprawic ocenic tak ale nie licz na gotowe.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158
no chyba dałem do oceny jakie ćwiczenia robię i chciałbym aby ktoś mi to poprawił dodał jakies ćwiczenie czy coś. Nie przyszyłem tu " z pustymi" rękami. Poprosiłem o ocenę planu oraz jeżeli jest zły o poprawienie tego co jest źle. Dokładanie o to co napisałeś "Ocenić,poprawić"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa a siła...

Następny temat

TRICEPSY

WHEY premium