Witam zaczynam ćwiczyć od niecałego miesiąca. Ważę prawie 100 kilo mam 16 lat i mam dużo tłuszczu do zamienienie w mięśnie :D Biorę AAKG Mega Hardkor i po miesiącu zauważyłem duże efekty chociaż nie aż tak duże coś tam mięśni jest ale przy mojej masie jeszcze dużo tłuszczu zostało ;p.
Ćwiczę co 2 dni raz klatę raz łapę
Klata-A
1)50 kilo na klate (8 razy)
2) podnoszenie sztangi 20 kilo na siedząco za ramieniami (12 razy)
3)Wyciskanie sztang na ławeczce na leżąco na boki (2x9 kilo) (12 razy)
4) na koniec 30 brzuszków
Robię tego 4 serie
Łapa-B
1)wyciskanie sztangi 20 kilo na modlitewniku (8 razy)
2)wyciskanie hantli na siedząco (24 razy)
3)podnoszenie hantli za głowę (9kg) (12 razy) najpier na prawą rękę potem na lewą
4)na koniec 30 brzuszków
Robię 5 serii
Proszę mi pomóc w moim treningu ponieważ zacząłem i nie mam pojęcia o żadnych ćwiczeniach. I proszę mi wytłumaczyć jak robić bo nie wszystkie znam :) A wiem że stać mnie na więcej w łapie miałem 34 teraz po koksach mam 41 w biodrach mam 113 w klacie 110 aa w pasie 104 :) Czekam na odpowiedzi
Ćwiczę co 2 dni raz klatę raz łapę
Klata-A
1)50 kilo na klate (8 razy)
2) podnoszenie sztangi 20 kilo na siedząco za ramieniami (12 razy)
3)Wyciskanie sztang na ławeczce na leżąco na boki (2x9 kilo) (12 razy)
4) na koniec 30 brzuszków
Robię tego 4 serie
Łapa-B
1)wyciskanie sztangi 20 kilo na modlitewniku (8 razy)
2)wyciskanie hantli na siedząco (24 razy)
3)podnoszenie hantli za głowę (9kg) (12 razy) najpier na prawą rękę potem na lewą
4)na koniec 30 brzuszków
Robię 5 serii
Proszę mi pomóc w moim treningu ponieważ zacząłem i nie mam pojęcia o żadnych ćwiczeniach. I proszę mi wytłumaczyć jak robić bo nie wszystkie znam :) A wiem że stać mnie na więcej w łapie miałem 34 teraz po koksach mam 41 w biodrach mam 113 w klacie 110 aa w pasie 104 :) Czekam na odpowiedzi
Krzysztof Piekarz
