SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za mało czasu na trening. Prosze o pomoc!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1506
Witam! mam problem, a dokladnie chodzi o czas ktory przeznaczam na trening. Cwicze 4 razy w tygodniu: Poniedziałek 45min, Wtorek 45min, Sroda 1h/ponad, Piatek 1h/ponad. Dokładnie chodzi mi o Poniedziałek i Wtorek, poniewaz z tego co wiem to na trening powinno sie przeznaczyc około 1.5 do 2, a tu niestety jest 45 min. I chciałbym sie dowiedziec czy tak krotki trening odbije sie na moich dalszych przyrostach? ogolnie czy nie jest to za mało? czy moze uwazacie ze czas ktory przeznaczam na trening jest wystarczajacy?.
Cwicze 3 miesiace i z tego co zauwazyłem to efekty sa, do tego zadawalajace, dodam jeszcze ze mam dobry trening na mase i zdrowo sie odzywiam. I prosze nie pisac zbednych komentarzy, zupelnie nie zwiazanych z tematem ktory zalozylem. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Wcale nie prawda, ze treningu musi trwac ponad 1,5h IMO to nawet strata czasu... Zajmij sie skroconymi planami FBW, a nie bedziesz zalowal na efekty, a i czasu bedziesz mial wiecej

zdrr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1506
Powiem Ci, ze robie normalny trening na mase: 12 serii na kazda partie miesni i wyrabiam sie spokojnie, tylko poprostu zapytałem czy 45min. to nie za mało. D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Jak daje ci to efekty to probuj dalej

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny

Następny temat

Jak to się ma z brzuchami?

WHEY premium