SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29142
I tutaj masz rację na pewno trzeba to mixować ale też trzeba wiedzieć ile tego upiekłeś czyli pozaznaczac przed obróbka wagę itp a mi się tego już nie chce robić:) i czas czas czas.... a tego mi brakuje... ostatnio kolejne wlewy żelaza... ja mam 36 a norma 200:) ale czuję się coraz lepiej coraz więcej sily wiec nie jest źle....
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
No tak niestety ta obróbka i przygotowanie posiłków trochę zabiera wiadomo, że zawsze tam sobie daję jakiś margines błędy dla makro, ale staram się tego pilnować dość dobrze. Pieczone mięso z reguły robię wieczorem jak już dzieciaki idą spać, wrzucam do piekarnika i samo się robi. Jednak w większości im szybciej coś się jest w stanie przygotować tym lepiej dla mnie, a jak już wybitnie nie mam czasu to wpadają szejki z płatków owsianych, jaglanych z dodatkami to zawsze zajmuje nie więcej niż 5 minut i z 1000kcal wpada
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29142
rion10
No tak niestety ta obróbka i przygotowanie posiłków trochę zabiera wiadomo, że zawsze tam sobie daję jakiś margines błędy dla makro, ale staram się tego pilnować dość dobrze. Pieczone mięso z reguły robię wieczorem jak już dzieciaki idą spać, wrzucam do piekarnika i samo się robi. Jednak w większości im szybciej coś się jest w stanie przygotować tym lepiej dla mnie, a jak już wybitnie nie mam czasu to wpadają szejki z płatków owsianych, jaglanych z dodatkami to zawsze zajmuje nie więcej niż 5 minut i z 1000kcal wpada


To jakbym widział siebie:) Póki co jestem na L4 to mam czas:) to kombinuje:)
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
Jak jest na zewnątrz ciepło to trudno mi zaplanować dokładnie dzień jak będzie wyglądał, bo czasem jest tak, że wracam na chatę i mam luz i mogę poszaleć w kuchni i pokombinować coś innego niż na co dzień, a czasem jest tak, że jeszcze nie przekroczę progu drzwi i młody już woła czy pójdziemy na rower więc sytuacja zmienia się dynamicznie.
Ale weekend zawsze czasu nieco więcej więc wówczas coś zawsze kombinuję i robię coś na co mam ochotę zjeść przez cały tydzień. Bo oczywiście w poniedziałek już jest plan żeby coś zrobić co zajmuje masę czasu
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29142
To tak jak u mnie :) Dzieci jednak regulują życie każdemu:)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29142
Dzisiaj było dość ostro , plecy skatowane....

Pull
Negatywy 6X3 - dołożony cięzar 5kg
Ściąganie podchwytem 4x8 59
Wiosło 4x8 32,5
Facepull 4x10 23
Uginanie podudzi 4x8 72
Modlitewnik 4x10 20
Allachy 4x15 61

Co do diety węglę poszły trochę w górę....o 50 gr w DT i DNT.... z racji nabranej wakacyjnej wagi:)
Myślałem ze 300 i 350 W będzie raczej ciężko osiągnąć ale po posiłku w którym dzisiaj wciąłem 200 grW stiwerdzam że da się to zrobić:) Trafiłem na fajny ryż który dość szybko się przygotowuje i pięknie wbija węgle... Zjadłem go dzisiaj 0.5 kg:)






Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-07-18 16:12:58
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
No taka kolej życia, że dzieci jak się pojawiają to diametralnie zmieniają większość aspektów życia w tym niedoczas ze wszystkim Już dawno nie widziałem w sklepach tych rzeczy z Uncle Bens choć kiedyś były dość popularne.
Ciekaw jestem jak wygląda makro i skład takiego gotowego ryżu bo zapewne jest smaczny ale zwracam uwagę na składniki więc muszę się przyjrzeć i jak będzie gdzieś dostępny to spróbować.
Widzę, że do negatywów dokładasz ciężaru, a nie jesteś w stanie się podciągać już samodzielnie?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29142
Jestem ale nie 6x3... probowałem :) waga ciągnie w dół:) mówisz masz makro poniżej:) w mojej ocenie laika całkiem niezłe:)





Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-07-18 17:50:29
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
Nie jest zły ale stabilizatory są w składzie, ale nie ma tragedii
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29142
Są to prawda ale to jest coś jak nie ma czasu... 2 minuty i masz gotowe , piers indyka na patelenie jakies ważywko i makro zamknięte:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

electro
Polecane artykuły