SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6521 Napisanych postów 62327 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777939
No skąd ja znam ten cudowny stan nóg, w którym dowolna aktywność fizyczna staje się nie możliwa, ale najgorze jest wsiadania i wysiadanie z samochodu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
A daj spokój.... jak tak mam ostatnio co tydzień... jak ide po siłce do pracy zastanawiam się czy dam radę wyjsć z samochodu... ale efekt jest , zaczyna sie noga fajnie zarysowywac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6521 Napisanych postów 62327 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777939
R.o.o.b
A daj spokój.... jak tak mam ostatnio co tydzień... jak ide po siłce do pracy zastanawiam się czy dam radę wyjsć z samochodu... ale efekt jest , zaczyna sie noga fajnie zarysowywac...


To jest właśnie to co sprawia, że człowiek zasuwa na siłowni są pewne ujemne skutki treningu ale wszystkie idą w cień jak forma się poprawia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Wczorajszy trening pleców i bicka zapmiętam na długo... Mega domsy....

Martwy 4x8 110 ( spalony 2,5 serii) - teraz poczułem co to znaczy martwy ciąg na większym obciążeniu....
Wiosło 8 rampa 40
Ściąganie 4x10 52
Facepull 4x12 20
Francuz + sztanga 4x8 25 + 25
Triceps lina + uginanie na ławce skośnej 4x10 18, 9

Powoli wszędzie czuje blokadę... niedługo zmiany mam nadzieję:) Dzsiaj wpadł mega wielki cheat ale czułem że go potrzebowałem....



Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-02-25 22:02:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Cheat kazdemu sie należy. Nie mozna wiecznie żyć treningami i dieta.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
ronie220
Cheat kazdemu sie należy. Nie mozna wiecznie żyć treningami i dieta.


Dzisiaj przez cheata nawet nie dojadłem posiłku:) zamiast 4 zrobiłem 3 (rano, cheat, wieczór)... brak siły na gotowanie o 22... niedospanie też robi swoje... sądzę że raczej nic się nie stanie że nie wrzuciłem tego jednego posiłku, forma raczej dramatycznie nie spadnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Nic sie nie stanie. Ja również czasem nie dojem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6521 Napisanych postów 62327 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777939
R.o.o.b
ronie220
Cheat kazdemu sie należy. Nie mozna wiecznie żyć treningami i dieta.


Dzisiaj przez cheata nawet nie dojadłem posiłku:) zamiast 4 zrobiłem 3 (rano, cheat, wieczór)... brak siły na gotowanie o 22... niedospanie też robi swoje... sądzę że raczej nic się nie stanie że nie wrzuciłem tego jednego posiłku, forma raczej dramatycznie nie spadnie :)


Wiadomo, że nie ma co się przejmować ale "cheat" jak u mnie wejdzie na przykład z maca czy innego syfu to później jestem długo zapchany i często jak już jem coś takiego to na ostatni posiłek

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Nie ma sensu juz nic pchać na sile. Kcal i tak bedzie na wyrost.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
ronie220
Nie ma sensu juz nic pchać na sile. Kcal i tak bedzie na wyrost.


To prawda ja po tym zmiesciłem juz tylko jeden posiłek i wiecej nie dałem rady...
Wczorajszy trening:

A
Wyciskanie 3x6 70 (tutaj redukcja obciazenia o 5 kg z racji tego ze stanęło, zobaczymy jak pójdzie progresja)
Wyciskanie skos 4x8 20+
Wyciskanie naprzemienne skos 4x10 15
Wyciskanie siedząc 4x6 + drop set 17,7,5
Wznosy bokiem + arnoldy 4x10 7

Generlanie wiekszość już stoi, zmianu są nieuniknione...
Ostatnio czuję się dość słabo po ostatnim martwym.... zaczęło mnie boleć coś pod pachą....niby mogę ruszać ręką ale lekki dyskomfort czuje.... moze to domsy, poczekam jeszcze parę dni.... Ogolnie czuje bardzo duże wymęczenie organizmu, mam nadzieję że się nie przebiałczyłem.... Mam nadzieję że dotrwam jeszcze te 1,5 tygodnia do urlopu... nocki, spanie w dzień, potem treningi i do pracy.... nie jest to najlepsze środowisko do budowanie dzika....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium