SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
No właśnie to też jest to, że jak jem czysto na co dzień to wszystko jest ok wpada taki nieplanowany posiłek i leży na flakach do wieczora.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
rion10
No właśnie to też jest to, że jak jem czysto na co dzień to wszystko jest ok wpada taki nieplanowany posiłek i leży na flakach do wieczora.


True true :) chyba żeby przerzucić się na słodkiego cheata... Jakiś kawał ciasta ogarnąć... Ale ten cukier :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
To wszystko musi być rozsądne ale nie można się też dać zwariować jak micha jest różnorodna to nawet na takie produkty rekreacyjne znajdzie się miejsce

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Jak zapijesz cola to możesz więcej zjeść, szczególnie u mmie tak to działa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
ronie220
Jak zapijesz cola to możesz więcej zjeść, szczególnie u mmie tak to działa.


U mnie po coli tylko bardziej się chce pić miejsca nie zwalnia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Dwóch personalnych jedne mówi o burgerach drugi o coli :) mam wrażenie że ten dziennik idzie w złą stronę:) Dzisiaj regeneracja, rekreacja itp :) jutro góra i chyba dam sobie wycisk:) A tak jak już jesteśmy przy temacie treningu i diety:

1. Czy owoce jecie całodziennie ( oczywiście licząc je w makro) czy tylko rano do śniadania załóżmy? Ja póki co robię to tylko w rannym posiłku ale zastanawiam się nie dokładać do obiadu tez?
2. Jaki czas na odpoczynek między serią preferujecie 60 sec, 90 sec, czy raczej na oko ?


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 11/05/2018 16:58:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Przerwy intuicyjne z zasadą, że im większy ciężar tym dłuższa przerwa. Odnośnie owoców już podpowiadałem, generalnie lepiej tolerowane są w okolicach popołudniowych i wieczornych, choć to tylko teoria.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Dzisiaj góra part. 2:

Negatywy na drążku 4x 7
Wyciskanie hantli skos 4x8 25
Rozpiętki skos 4x10 10 - zapomniałem zrobić, źle spojrzałem w plan :(, podjadę jutro na chwilę szybko to ogarnę + zrobię cardio... Pierwszy raz w życiu zapomniałem ćwiczenia zrobić
Face pull 4x10 27
Arnoldki siedząc 5x10 - 10
Uginanie hantli z supinacją 4x10 + francuz z hantalmi 4x10 - 10 kg * tutaj szło w miarę lekko czas powiększyć

Posiłek przed treningiem (5.30 rano) odżywka białkowa....
Po treningu
omlet z miodem i rodzynkami. Stwierdziłem że czas zacząć oszczędzać odżywki :) a zawsze to lepiej ogarnąć michę z normalnych produktów niż z prochu....




Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 12/05/2018 09:17:15

Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 12/05/2018 09:17:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Owoców dużo wciągam ok 1kg-1,5kg dla mnie dobre uzupełnienie diety w witaminy i minerały oraz węgle

Co do przerw to ostatnio minuta to maks częściej przy seriach wchodzących czas na zmianę ciężaru.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
rion10
Owoców dużo wciągam ok 1kg-1,5kg dla mnie dobre uzupełnienie diety w witaminy i minerały oraz węgle

Co do przerw to ostatnio minuta to maks częściej przy seriach wchodzących czas na zmianę ciężaru.


Ale liczysz to normalnie do Makro tak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Wiecej