SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Ja bym nie kombinował z tym rozkładem posiłków bo masz to dobrze poukładane 4 posiłki w skali dnia to taka optymalna ilość jeśli dostarczasz założoną ilość makro.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Z Makro raczej nie mam problemu zastanawiałem się czy nie przesunąć jednego posiłku bardziej w stronę nocy... 3 rano? Ale skoro z waszego doświadczenia tak jest ok to niech tak zostanie :) nie ma co kombinować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie widze przeciwskazan, mozesz przesunac.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
R.o.o.b
Zamykam ten mikro cykl na następujących wynikach:

Klatka, barki
Wyciskanie 3x6 72,5
Wyciskanie skos 4x8 22,5
Wyciskanie naprzemienne skos 4x10 15
Wyciskanie siedząc 4x6 + drop set 15+7,5
Wznosy bokiem + arnoldy 4x10 6

Nogi , brzuch
Przysiad 4x8 75
Wykroki 4x10 10
Wypychanie na sownicy 4x12 155+
Podudzia 4x10 70
Wspięcia 4x20 32,5
Allachy 4x12 64

Plecy, biceps, triceps

Martwy 4x8 100 - poszło 2 serie 105 ale musiałem zejsc na kolejne dwie na 100
Wiosło 8 rampa 40 - udało się dodać dzisiaj 2,5 kg
Ściąganie 4x10 52
Facepull 4x12 23 - udało się dodać 3 kg
Francuz + sztanga 4x8 25 + 25
Triceps lina + uginanie na ławce skośnej 4x10 18, 9

Szału jeżeli chodzi o cięzary nie ma ale wiadomo nie to jest póki co priorytet, trochę urosłem waga spadła więc nie jest źle....Coś się zaczyna dziać:)
Teraz tydzień wolnego urlop w Polsce (Mazury).



Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-03-10 09:43:57


Podczas redukcji ciezko o budowanie sily, wiec nawet na to nie patrz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
R.o.o.b
Z Makro raczej nie mam problemu zastanawiałem się czy nie przesunąć jednego posiłku bardziej w stronę nocy... 3 rano? Ale skoro z waszego doświadczenia tak jest ok to niech tak zostanie :) nie ma co kombinować :)


Kieruj się swoimi odczuciami jeśli czujesz, że przesunięcie posiłku będzie dla Ciebie lepsze, na przykład powstrzyma głód albo nie czujesz konieczności jedzenia go wcześniej to przesuń śmiało. Tutaj nie ma za bardzo kombinowania co znalezienie optymalnego rozwiązania dla siebie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Chciałbym to jakoś zamknąć w normalnych ramach żeby pozwalało mi to na normalne wyspanie się a nie budzie się bo musze zjeść posiłek.... musze pomyśleć .... póki co korzystam z pięknych okoliczności przyrody w Olsztynie :) deaload idzie bardzo dobrze :) jedzenie genialne :) z racji tego ze mam silke w hotelu zastanawiam się czy nie pobadac sobie maxow na wielostawach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Dlatego jeśli to przesunięcie poprawi Ci w jakiś sposób organizacje to tak trzeba zrobić i testować

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Prawda trzeba pisać swoje ciało :) teraz zaczynam rozumieć ci to znaczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Po tylu tygodniach redukcji jedzenie smakuje 2x lepiej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Nowy plan, stare domsy

Góra

WL 5x5 62,5 +
Hantel poziom 3x5 25+
Negatywy 4xmax 6
Wiosło hantla 3x5 40
Ohp 3x5 40
Wyciskanie siłowe + wyciskanie wąsko 3x6 30+50

Jest ogień wczoraj zrobiłem trening w 1h krótkie przerwy, dzisiaj to poczułem :) spuchłem jak siemasz:)
Trening fajnie wszedł:) jest motywacja :)


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-03-20 10:30:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium