SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Nogi trzeba ćwiczyć ie ma co gadać można czasem rzadziej ale warto je trenować dla ogólnej sprawności.

Na czym pykasz na PS4?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Ja to głównie Fifa i NBA:) plus jakieś tam gry rodzinne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
A to ja w sportowe grywam rzadko częściej jakieś rpg czy przygodówki w zależności jakie są możliwości czasowe

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Ja to musze własnie coś kupic:) też za bardzo nie ma czasu ale jakos czasami udaje się przysiąść... ostatnio z córka w Little Big planet pogrywam.... RPG nie moja bajka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Każdy lubi co innego ja lubię grać i gram od wielu lat, ale czasu niestety brakuje tylko wieczorami jak dzieciaki już śpią

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
U mnie to juz nie ma opcji córka nawet po nocy mnie budzie bo chce z tatą pograć:) czekam aż mój znajomy kupi ps4 wtedy coś może przez sieć pogram jak urodzi się drugie to raczej noce będą zarwane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
No tak jest. Ja wieczorami tylko bo przez dzień to nawet nie ma opcji za dużo na głowie.
A ja mam dzieci 6 lat i 1,5 roku więc już noce przesypiają i tylko wtedy czas na głupoty

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
ja tez mam 6 latke , a rezolutna ze nie pogadasz :) szybciej ogarnęła konsolę ode mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Panie teraz dzieci tak mają jak by się urodziły ze smartfonem i padem w dłoni wszystko już widzą co i jak

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Niestety ma to tez swoje wady...

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium