SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
R.o.o.b
zapytałem... chodzi mi raczej o to jak one się sprawują przy treningu mocno siłowym....


Fighter jest oblatany w temacie na pewno Ci powie co i jak ze swojego doświadczenia bo trenuje w nich już jakiś czas

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
trudnosc założenia chyba mnie przerasta , zostanę przy normalnych butach:) może kiedyś do nich dorosne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
R.o.o.b
trudnosc założenia chyba mnie przerasta , zostanę przy normalnych butach:) może kiedyś do nich dorosne:)


He he ciekaw jestem jak w praktyce kolega chwalił ale też czytałem o negatywnych skutkach takiego obuwia, ale przypuszczam, że co osoba to opinia. Choć z drugiej strony nie są tanie te buty więc szkoda się rozczarować.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
WL 5x5 77,5 ——-> 75
Hantel poziom 3x5 30
Negatywy 4xmax
Wiosło hantla 3x5 40—-> 37,5
Ohp 3x5 35
Wyciskanie siłowe + wyciskanie wąsko 3x6 32,5 + 60
Allachy 4x15 68

Wróciłem już w 100% na dietę, lekkie spadki ale mam wrażenie że obniżenie trochę ciężaru pomogło mi zrobić bardziej technicznie niektóre ćwiczenia, nie ma szarpania się na siłę z ciężarem....
Jeżeli chodzi o buty zostałem jednak z Reebok.... nie jestem gotowy na palczaki :)


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-05-08 19:09:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
No to fajnie, że w dietę się już wkręciłeś, ja mam podobnie z dietą ale u mnie na razie 90%

Właśnie się widziałem na siłowni z ziomkiem w palczakach i sobie chwali

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Palczaki nie dla mnie zostalem przy mega lekkich rebbokach... ostatnia para całkiem fajnie sie sprawiła wiec obstawiam że ta da radę tez...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Reebok robi fajne obuwie treningwe też mam od nich crossfitowe i chyba już ze 2-3 lata w nich trenuję i są super.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
u mnie jakoś ostatnie małe wstrzymanie duzo roboty poki, odpusicłem diete i 2 treningi.... od dzisiaj wracam do reżimu troche sie w pracy zluzowało i plecy tez przestały mnie boleć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Jak jest za duży nawał pracy to lepiej odpuścić 2-3 dni i się zregenerować niż przegiąć i załapać kontuzję.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Odpuściłem 2 treningi... plusem jest to ze plecy mi się lepiej zregenerowały
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium