SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
R.o.o.b
ronie220
U mnie jak zrobię cheat to najgorzej jest wrócić do rezimu dietetycznego. Masakra, szczególnie pierwszy dzień.


Mi jakoś udaję się z tym uporać:) nie wiem czemu ale nie ciągnie mnie do złego żarcia po cheat:)
Ale nie jest łatwo jak czekolada leży na stole:)


Bo to też zależy od tego jak jesz na co dzień, jeśli jesz zdrowo, ale posiłki o małej smakowitości to jak wpadnie taki czit, który jest miksem węgli, tłuszczu, soli i powoduje eksplozję smaków w ustach to później ciągnie do takiego jedzenia w dalszym ciągu, to jest pułapka dla osób ze słabą psychiką

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
ronie220
No trochę nas różni. Ja mam cheat day gdzie laduje wszystko bez limitu a później tylko 2 tys kcal...



Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2019-01-07 22:05:24


Różni nas jakies 10 lat na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Dzisiaj był ogień:)

Wyciskanie 3x6 65
Wyciskanie skos 4x8 20
Wyciskanie naprzemienne skos 4x10 15
Wyciskanie siedząc 4x6 + stop set 17,5+10
Wznosy bokiem + arnoldy 4x10 9+5 - co ciekawe tu musiałem zmniejszyć cięzar przy arnoladach bo nie szło :) za to zwiekszyłem na wznosach bokiem:)

Idzie dobrze ciężary idą w góre sylwetka się zmienia :) Preworkout Animal dał radę:) nie miotało mnie jak po innych a skupienie było :)
Ostatnio z dietą jestem straszanie monotonny , od dobrego tygodnia jade na spagetti:) chyba dlatego że szybko mozna jest zrobić:)
Wiem powienienem urozmaicać posiłki ale ostatnio nie ma na to za bardzo czasu:)
Plus ogromny problem sprawiają mi warzywa do posiłku, muszę chyba ich wiecej wprowadzać....




Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-01-09 15:38:52

Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-01-09 15:51:41

Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-01-09 15:52:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Co zes kupil ? Tego animala co podsylales? Powinien orzezwiac, bo sklad jest dobry.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
Jak nie możesz warzyw albo brakuje czasu to rób szejki z warzyw. Ja dawałem jarmuż, brokuł, paprykę, ogórka zielonego i blendowałem, jak była potrzeba to nieco wody i wypijałem. Można się pobawić w smaki, ale ja stosuję jak nie mam czasu albo miejsca na warzywa. Wypijam i po temacie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
ronie220
Co zes kupil ? Tego animala co podsylales? Powinien orzezwiac, bo sklad jest dobry.


Tak tego :) robi robotę :) trening dobry wszedł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
rion10
Jak nie możesz warzyw albo brakuje czasu to rób szejki z warzyw. Ja dawałem jarmuż, brokuł, paprykę, ogórka zielonego i blendowałem, jak była potrzeba to nieco wody i wypijałem. Można się pobawić w smaki, ale ja stosuję jak nie mam czasu albo miejsca na warzywa. Wypijam i po temacie


Może to jest wyjście bo u mnie z czasem krucho... ale tak do każdego posiłku robiłeś....? Ja ostatnio tez w kapuche kiszona inwestuje...no musze więcej jakoś tych warzyw jeść....a jaka ilość wazy jest ok do posiłku 200gr?
Ostatnio jem na przykład tak:

Mieso wołowe makaron wieloziarnisty + plus gotowana kapucha..... ostatnio tez sporo avocado, batatów itp....






Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-01-09 22:54:31

Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-01-09 22:58:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Porcje jak na redukcje solidne

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Sam kazałeś tak jeść Dzisiaj 350 WW :) kapucha praktycznie niczego nie ma :) i tylko tłuszcz przekroczyłem o 14 g:) jutro odejme:)


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-01-09 23:22:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
Różnie dawałem 200-300g w zależności jak wskoczyło, jak nie są to warzywa z dużą ilością węgli to nie ważę tylko wrzucam i ze 2-3 takie porcje dziennie wskakiwały jak czułem, że mam biedę z dostarczeniem odpowiedniej ilości warzyw.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium