SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Mogłeś:) spokojnie nie będzie tak źle tylko 300 wiadomości na pewno nie więcej
Z rzeczy ważnych przyszły odżywki i buty (Reebok Speed TR 2.0) jestem ciekawy jak będzie się w nich ćwiczyło... To co mnie zaskoczyło to że są mega lekkie...





Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 25/04/2018 11:32:42

Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 25/04/2018 11:50:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Reeboki jako buty treningowe dla mnie klasa. Sam mam i jestem bardzo zadowolony lekkie, stabilne, wygodne.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Pierwsze które zamówiłem to Adidas Power Lifter, ale szybko Ronnie uświadomił mnie że to jeszcze nie ten czas na takie buty :) i doradził te:) mają dobre opinie , grip podobno jest na prawdę niezły w zasadzie nic więcej nie potrzebuję:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Do tego trzeba podejść z rosądkiem nie dla każdego buty ciężarowe są potrzebne, ja bym nawet powiedział, że poza siłaczami trój, dwuboistów zupełnie zbędny wydatek.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Jak dźwigasz już poważne ciężary przysiad od 160 kg to może coś tam usprawnić ale znając mnie zanim do tego dojdę to minie jeszcze parę lat:) wiec na razie zostaję z Reebok na dłużej :)


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 25/04/2018 12:57:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Dzisiaj dzień nóg i jak zwykle nie mogę chodzić... Wielostawy poszły fajnie, niestety wykroki ostatnia seria spalona chyba muszę się cofnąć...
Martwy przekroczona własna granica, dzisiaj pękło pierwsze 100 kg:) wiem wiem niektórzy powiedzą że to mało itd ale dla mnie to mój mały sukces, poniżej filmik z martwego. Technika jeszcze trochę do poprawy:) Czuję że jeszcze mogę dołożyć więc nie jest źle, mimo redukcji jakiś tam progres idzie. Z przysiadem się cofnąłem i czuje że technika mi się polepszyła i jakoś tak lepiej to dzisiaj szło.


class="link" target="_blank">


Przysiad 4x6 - 80kg
Martwy 4x6 - 100kg
Ugianie podudzia 4x10 - 62kg
Wykroki chodzone 4x 10 - 17,5kg (ostatnia seria spalona)
Łydki na sównicy 4x15 - 32,5kg

Co do butów, powiem szczerze nie sądziłem że mogą zrobić aż taką różnicę... Ćwiczy się na prawdę fajnie , dobra przyczepność no i ta lekkość robi robotę:)


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 26/04/2018 09:12:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Buty bardzo dobre. Na pewno sprawdzą się u Ciebie lepiej niż powerlifty.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
ronie220
Buty bardzo dobre. Na pewno sprawdzą się u Ciebie lepiej niż powerlifty.


Twoja zasługa , ty doradziłeś:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Nie żebym chciałbym was drażnić:) ale dzisiaj jest dzień cheatmeala:) Musiałem:)





Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 26/04/2018 16:00:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Pójdziesz za takie fotki do piekła i jeszcze Ci pójdzie ten cheat za karę w biodra

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium