SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
To dobrze, że z pasa leci bo to najlepsza motywacja Znowu ten burger co ostatnio ? Wygląda bardzo dobrze, to mięso przykuwa moją uwagę, bo widać, że jest takie bogate, a nie jakieś nadmuchane. Raz w tygodniu robisz takie cheaty ? mniej więcej wliczasz czy na oko ?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
spaiter
To dobrze, że z pasa leci bo to najlepsza motywacja Znowu ten burger co ostatnio ? Wygląda bardzo dobrze, to mięso przykuwa moją uwagę, bo widać, że jest takie bogate, a nie jakieś nadmuchane. Raz w tygodniu robisz takie cheaty ? mniej więcej wliczasz czy na oko ?


Taki cheat raz na tydzień.... nie wliczam go bo to tak jak pisałem cheat/drugi posiłek...
Cheat powinien być cheatem i zjadanym poza bilansem ale ja nie jestem tego w stanie zrobić, za duża ilość jedzenia więc tak na oko trzymam białko a reszta mnie nie interesuje bo to w sumie w połowie cheat:)
Podobno to lepsza wersja MC ale czy ja wiem , ale wchodzi jak zły:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Niby miało być fajnie bo lubię robić nogi.... A wracałem jak połamany...

Przysiad 4x6 - 77,5 +
Wykroki 4x10 - 10
Suwnica 4x10 - 165+
Uginanie 4x8 73
Wyprosty 4x12 8kg+
Łydki w staniu 4x15 16,5 +

Miska wszystko wynagrodziła:)









Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-10-01 15:16:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
No redukcja idzie super jak takie spadki czyli wszystko dobrze zaplanowane i tylko trzymać się planu.
Burger podobny do tego jaki ja jem ze swojej burgerowni gdzie mięso jest przykryte jajkiem sadzonym z płynnym żółtkiem po prostu cudo. Jeszcze można wybrać bułkę czy taka standardowa czy taka pikantna z chili.
Ale i tak żałuję bo najlepszą burgerownie mi zamknęli i jakoś nie mogę się z tym pogodzić

Miska wygląda fajnie z ostatnich dni kiedy tylko brać czas na to żeby sobie tak fajnie podziałać w kuchni?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Jak na redukcji możesz mieć za dużą ilość jedzenia ?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
spaiter
Jak na redukcji możesz mieć za dużą ilość jedzenia ?


Można uwierz mi :) Brak woreczka żółciowego niestety nie ułatwia sprawy ... U mnie trawienie przebiega dużo wolniej niż u was.... Dlatego chodzę przytkany po ziemniakach i kaszy.... Zastawiam się czy nie zainwestować w jakieś enzymy żeby się trochę wspomóc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
No jak jakichś elementów nie masz to faktycznie może być problem z trawieniem przynajmniej tak szybkim jak standardowo się to odbywa.
Szwagier mój też miał wycinany woreczek żółciowy i o ile przez jakieś 2 lata trzymał dietę to teraz chyba zjada wszystko jak leci i niczym się nie przejmuje choć czasem wspomina, że po takim ciężkim posiłku ma wycięte pół dniówki.
Co do samych enzymów to nie powinno być problemu żebyś coś dokupił ale o to warto by było podpytać albo lekarza albo kogoś kto stosuje jakie będą najlepsze dla Ciebie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
rion10
No jak jakichś elementów nie masz to faktycznie może być problem z trawieniem przynajmniej tak szybkim jak standardowo się to odbywa.
Szwagier mój też miał wycinany woreczek żółciowy i o ile przez jakieś 2 lata trzymał dietę to teraz chyba zjada wszystko jak leci i niczym się nie przejmuje choć czasem wspomina, że po takim ciężkim posiłku ma wycięte pół dniówki.
Co do samych enzymów to nie powinno być problemu żebyś coś dokupił ale o to warto by było podpytać albo lekarza albo kogoś kto stosuje jakie będą najlepsze dla Ciebie.


NOW FOODS robi wszystkie w jednej tablecie:) może sprobuje z racji tego ze dość mocno ufam tej marce:) dzisiaj bicek i tric + plus łydki (nowość)

Francuz + Uginanie sztangi stojąc 4x8 - 30

Prostowanie z lina + uginanie z supinacją 4x10 - 20+10

California press + ugianie młotkowo 4x10 30+10

Łydki w siadzie 4x12 - 17,5 - zagadałem z dzikim trenerm, że z racji tego ze poniższe ćwiczenia idą dość szybko mozna dowalić jeszcze łydki bo w sumie robie je tylko z nogami raz w tygodniu...
Zastanawiam się ile już krów zjadłem w swoim zyciu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Idzie nieźle.... Martwy poszedł rzekłbym bardzo lekko a nigdy wiecej nie wziąłem.... Do końca redukcji mam nadzieję dojść do 140, ale to jeszcze z 6 miesięcy :)

Martwy 4x6 110 + - poszło lekko zastanwiam się czy nie pójść bardziej agresywnie i dokładac po 5 kg....
Wiosło sztanga 4x8 57+
Wiosło hantla 4x10 27,5- - tutaj spadek o 2,5 kg ale byłem po ciężkim martwym i wiośle więc sobie wybaczam:)
Ściaganie szeroko 4x10 50
Face pull 4x12 23

Allachy + Wznosy nóg 4x15 56 4x10

Ta redukcja jest inna niż ostatnie... Dużo większe obciążenie treningowe które bardzo mi służy, czuję moc:)


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-10-04 13:13:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
To dobrze, jak moc jest. U mnie po 10 tygodniach redukcji więcej pary niż na początku Od kiedy nie masz woreczka ? Jak wygląda dieta takiego człowieka ? Ja kupiłem ponad 0,5kg ligawy na jutro, więc szykuję odmianę od kurczaka


Zmieniony przez - spaiter w dniu 2019-10-04 18:35:24

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium