SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
To nie jest mało ale na 115 kg człowieka tez nie jest aż tak dużo:) Lubię walnąć sobie potreningu przetworzone:) jakiegos batona proteinowego i ciasteczko owsiane:) teraz dieta mi się podoba musze powiedzieć:) kalkulator potreningu jednak robi robotę jest dużo prostszy niż reszta a liczy dokładnie, wreszcie nie muszę zastanawiać nad białkami ... witaminy itp będę sobie wrzucał do fitatu żeby zobaczyć jak z tym stoję.... objętość jedzenia się zmiejszyła jak zacząłem wliczać roslinne:) nie jestem już tak przeładowany:) muszę tylko panować na cola 0 bo niedługo bedę świecił na zielono od asparatamu :)


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-08-10 09:19:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
No wiadomo, że też nie jesteś drobnym gościem więc tutaj tego jedzenia nawet na redukcji musi trochę iść, ale masz rację jak wliczasz całe białko to nie trzeba jeść aż tak dużo choć białko na redukcji i tak jest z reguły nieco podniesione bo większa ilość białka dobrze syci, ale można odpowiednio zbilansować dietę aby była sycąca.
Natomiast co do jedzenia prostych potreningowo to chyba najlepszy z możliwych okresów przyjmowania węgli prostych choć owsiane to nie są do końca proste. Cola zero może dla mnie nie istnieć tylko zwykła pepsi słodzona cukrem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
U mnie bardziej tłuszcze są wyżej z racji że też sycą i są kaloryczne .... ale wiem że jak trochę przypieszy metabolizm to i tak to wszystko będzie mało :)
Mozna zrobić bardziej :) kasze, ryże itp.... ale ileż mozna tego jeść:) dawno już nie jadłem ryżu:) teraz głownie ziemniaki dobrze zapychają:) ostantnio przysły daktyle wiec i to tez wpada:) tak z ciekawosci jak dobrze suplementować omega3 , razem EPA/DHA musi dziennie mniec 2,3 gr? ostatnio zakupiłęm tez mct dodaje do shaków:) ile to trzeba się nakombinować zeby wszystko dostarczyć:)


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-08-10 11:38:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Dzsiejsze FBW. Tutaj już mam zastój ciężko dokładać... w niektórych będę musiał nawet trochę obniżyć zeby technicznie ładnie wszsytko dopiąć...
Cóż uroki redukcji....

Wykroki 4x10 12,5
Wyciskanie poziom 4x10 25
Wiosło w leżeniu 4x10 22,5 -
Wznosy 4x10 8
Francuz 4x10 25 - tutaj fajnie dołożyłem 5 kg, wiec jestem bardzo zadowolony....
Uginanie z supinacja 4x10 10
Łydki w siadzie 4x 12 15 +


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-08-10 16:49:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Bo to jakoś sobie trzeba radzić ja często jem ostatnio ziemniaki pieczone w piekarniku bo objętościowo sa nieco mniejsze, a sycą super do tego zawsze jakieś mięso się wrzuci do piekarnika i robi się samo. Co prawda szybciej zjeść owsiankę z wheyem ale jednak jedzenie ma też wartość towarzyską i wolę zjeść sensowny obiad z rodziną niż na szybkiego coś sam.
Co do diety to teoretycznie jak dieta jest dobrze zbilansowana to nie trzeba dostarczać omega z zewnątrz jak jesz 2 razy w tygodniu ryby morskie to wiesz. Ale 2-3g powinno być git.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
rion10
Bo to jakoś sobie trzeba radzić ja często jem ostatnio ziemniaki pieczone w piekarniku bo objętościowo sa nieco mniejsze, a sycą super do tego zawsze jakieś mięso się wrzuci do piekarnika i robi się samo. Co prawda szybciej zjeść owsiankę z wheyem ale jednak jedzenie ma też wartość towarzyską i wolę zjeść sensowny obiad z rodziną niż na szybkiego coś sam.
Co do diety to teoretycznie jak dieta jest dobrze zbilansowana to nie trzeba dostarczać omega z zewnątrz jak jesz 2 razy w tygodniu ryby morskie to wiesz. Ale 2-3g powinno być git.


Strasznie sbodoboało mi stiwerdzenie że jedzene ma wartość towarzyską:)
Jakbym był sam to olewka jedzie mozna traktować tylko jako paliwo, ale jak masz rodzinę sprawa wygląda zupełnie inaczej:)
Dzisiaj Push.... Stanowczo za długo siedziałem na siłce... zeszło mi się ze 2h ale nie ze względu na ćwiczenia ale odpisywanie ludziom , załatwianie przeprowadzki do Polski itp....chyba zacznę włączać tryb samlootowy:)

Push
Blugar 4x10 - 1.25 na strobe maszyna smitha - stabliziacja na plus nie gibałem się:) ale ta maszyna nie jest najlepsza do ćwiczeń żeby kolano nie wychodziło poza linie stopy trzeba się tak rozkorczyć że masakra... Przy okazji coś mi strzeliło w pachwinie plus lekki ból przywodziciela uda po ostatnich wykrokach... Na szczęscie mogę chodzić normalnie jest lekki dyskomfort ale teraz az do piątku nie mam nog wiec porozciągam to i bedę jak nowy....
Wyprosty 4x12 - 50+
Wl 4x8 70+ - tutaj ciesze się bardzo.... dołożyłem i jest jeszcze szansa na progres może tak z 5 kg... bo przy 5x5 2 miesiące temu skoćzyłem na 77,5 wiec jak dla mnie progres jest....
Rozpiętki 4x10 10
Ohp w siadzie 4x8 -30 +
Wyciskanie wąsko 4x8 52,5+
Łydki w staniu 4x12 12,5

Dzisiaj dzień cheata:) powiem tak nie ograniczałem się:)










Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-08-12 15:53:12

Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-08-12 15:54:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Bo tak na prawdę jest, jedzenie bardzo zbliża ludzi do siebie i u mnie w domu ma również taką wartość co najmniej jeden posiłek dziennie jest jedzony wspólnie przy, którym rozmawiamy o tym jak minął dzień czy co ma się wydarzyć w najbliższych dniach to na prawdę świetna opcja.
Podobnie jak przychodzi do nas rodzina czy przyjaciele to zawsze jakoś instynktownie wszystko się dzieje w okolicach stołu gdzie jest jedzenie. To jest na prawdę fajny czas spędzony przy stole.
No panie a pizza i deserek po niej wyglądają zacnie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Szacun bo coraz mniej ludzi zwraca na to uwagę....
Tydzień kończe na FBW

Wykroki 4x10 12,5
Wyciskanie poziom 4x10 25
Wiosło w leżeniu 4x10 20 - spadek o 2,5
Wznosy 4x10 8
Francuz 4x10 25
Uginanie z supinacja 4x10 10
Łydki w siadzie 4x 12 16,5 + - tutaj poszło 1,5kg

ZAczyna się robić cięzko, brakuje siły...Ostatnio zaczynam chodzić na masarze bo coś czuje lekki ucisk w lędzwiowym....
Pozmniejszałem trochę ciężar dzięki temu mocniej dopiołem mięsnie i mam mega zakwasy...:) ale ogólnie ja na to spojrzeć zastój .... coż zrobić od wrzesnia zmiany w palnie to postaram się coś tam lekko sprogresować o ile cos się uda na redukcji....
Micha staram się żeby była czysta czasami wpada coś mało zdrowego po treningu ale wszystko licze:) na pewno trzeba jeszcze ją trochę dopracowac ale idzie w dobrą stronę:)







Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-08-16 20:46:17

Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-08-16 20:47:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Postanowiłem wrzucić trochę mięsa;) z takiej sylwetki mozna poweidziec zaczynam redukcję:) zacząłem ją w sumie tak na prawdę mocno 2 tygodnie temu :) Nie potrfię zbyt dobrze pozować więc proszę się nie śmiać
Przodu nie wstawiam , jeszcze za duży bęben:)








Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-08-17 16:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Dzisiejszy trening :

Push
Blugar - 14kg - maszyna Smitha zrobiła robotę, dużo lepsza stabilizacja.... może nie jest to najbardziej naturalny ruch ale wchodzi fajne na nogi...

Wyprosty 4x12 - 51+
WL 4x8 75 - jeszcze powiększam , idzie mega ciężko ale idzie, jeszcze z 2.5 kg dołożę...
Rozpiętki 4x10 10
Ohp 4x8 -30 - wróciłem do zwykłego OHP, w siadzie za bardzo obciazył mi kregosłup.... Lotar miał racje.... Mam 30 kg w OHP i tutaj już nic więcej nie pójdzie czas się pogodzić ze bary nie są najsilniejsze.....

Wyciskanie wąsko 4x8 52,5

Łydki w staniu 4x12 17,5


Skorzystalem dzisiaj z Bloga redukcyjnego Banan i zrobiłem płatki z bananem i wpc....
Muszę powiedzieć zrobiło robotę:)
Jezeli chodzi o redukcję dzisiaj pierwsze ważenie: 400gr i 1 cm mniej.... nie jest to super dużo ale coś tam idzie:)


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-08-19 11:37:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium