SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Dospałem i o wiele lepiej się czuje... jutro odpuszczam silke żeby ciało doszło do siebie... dzisiaj czułem się fatalnie.... nienwiem czy nie zrobie może z jednego dnia odpoczynku od diety... coś ostatnio męczą mnie problemy żołądkowe....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Jesli czujesz taka potrzebe to mozeszz i zrobić pare dni przerwy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Wole nie robić paru bo popłynę :) zrobiłem wczorajszy wieczór i dzisiejszy dzień...myśle ze to zresetuje trochę głowę.... a i tak za tydzień urlop wiec będę mial tez wolne od diety.... dzis musze odpuścić nogi bo brak siły totalny najwyżej będę bocianem , czuje się jakbym mnie coś łamało od środka ale żadnych objawów nie ma....jakieś dziwne bóle żołądka się jeszcze przyplątały....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
Jak się kiepsko czujesz to nie ma sensu iść na siłę na siłownie faktycznie daj troszkę luzu. Zwłaszcza, że jeszcze z żołądkiem coś nie halo.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Ból mięśni wszystkich jest dość konkretny .... oczywiście nie przestaje cisnąć dzik nie zrobi się sam :) ale musiałem się gdzieś przesilić....pierwszy raz coś takiego mam....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
Ważne żeby rozsądnie do tego podejść nic na siłę jak się co jakiś czas zrobi pauzę na 2-3 dni to forma nie uleci

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
R.o.o.b
Wole nie robić paru bo popłynę :) zrobiłem wczorajszy wieczór i dzisiejszy dzień...myśle ze to zresetuje trochę głowę.... a i tak za tydzień urlop wiec będę mial tez wolne od diety.... dzis musze odpuścić nogi bo brak siły totalny najwyżej będę bocianem , czuje się jakbym mnie coś łamało od środka ale żadnych objawów nie ma....jakieś dziwne bóle żołądka się jeszcze przyplątały....


Moze jakis wirus? Bo dziwne zeby treningi silowe tak Cie poskladaly.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Piach w uchu... cokolwiek to znaczy .... dopiero dzisiaj odpuściło.... więc czas wrócić do treningów:) po konsulatcji z Ronnie robie mały deload 2 tygodnie z racji tego ze zaraz wyjeżdżam na urlop i diete trzymałbym tylko przez tydzień a potem znowu tydzień przerwy :) więc póki co trochę pofolguję ale nie za mocno dalej będę starał się trzymać wysoko białko :) ale nie bede patrzył juz tak mocno na wegle i tłuszcze co wpadnie to wpadnie :)


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-03-02 15:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
Jak masz jakiś urlop wyjazdowy to już powinno być od tygodnia low carb co by nieco miejsca zrobić na ładowanie glikogenu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
może to nie głupi pomysł:) sie trenera musze zapytać co o tym mysli :) z drugiej strony od środy przerwałem diete jak miałem problemy z żołądkiem, wiec spadało wszystko co było pod ręką... pewnie przez najbliższe 2 tygodnie tez nie będę jakoś mocno patrzył mocno na diete... byle sie jakos za mocno nie podlać:) i formy jako takiej nie stracić:)


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-03-02 18:15:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium