SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Dzisiejszy trening jak dla mnie kat, jeszcze tego nie czuje ale wiem ze poczuje jutro....

Nogi

Przysiad 4x8 75 spalona na ostatniej - przy 5 powtórzeniu siadłem ale nie wstałem... zobaczymy jak pójdzie w następnym tygodniu...
Wykroki 4x10 12,5
Wypychanie na sownicy 4x12 145 + - progres dalej idzie jest jeszcze zapas
Podudzia 4x10 65 - progres dalej idzie jest jeszcze zapas
Wspięcia 4x20 32,5 - lekko zwiększyłem ciężar i od razu poczułem mega pieczenie w łydkach:)
Allachy 4x12

Dzisiejszy trening jak to nogi cięzki, zajął mi ok 1h30min. Pierwsze 2 ćwiczenia robilem prawie 30 minut... dalej walczę z przysiadem...
Jak mi się nie uda tego ogarnąć, zostaje bocianem

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/EdytujWypowiedz?rid=18843698&tid=1165150&fid=114 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
rion10
R.o.o.b
rion10
No niestety jak się przytnie na redu solidnie to niestety ale często treningi tracą na jakości, wiadomo, że są diety niskowęglowodanowe ale ogólna ilość jedzenia jest większa


Generlanie nie jest tak że ostro przycialem wegle....DT 300, DNT 250 więc nie jest źle... ale robota na noce robi swoje niestety....
Trochę brakuje sił, a nie chce robić wszystkich treningów na przedtreningówkach bo to się zupełnie mija z celem....
Trzeba zmienić prace


Ja myślę, że właśnie ta Twoja praca na zmiany taki ma mocny wpływ na Twoją regenerację bo jednak odpowiednia ilość i jakość snu robi robotę



Prawda na szczęście z racji pracy w nocy mam więcej wolnego niż normalni śmiertelnicy więc staram się nadrabiać jak mogę... Co nie zmienia faktu że siła nie ta.... Walczę ile mogę ale póki co pracy nie jestem w stanie przeskoczyć....


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-02-14 12:16:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Przywykniesz i nie zauwazysz różnicy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
ronie220
Przywykniesz i nie zauwazysz różnicy.

Już 6 miesięcy to ciągnę i nie idzie przywyknąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Narzekasz Robotę zmienisz i bedzie cacy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Trzeba będzie w końcu ją zmienić, bo ileż można pracować na noc... póki co wykorzystuje efekt rekompozycji:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777606
Jak tylko stawka się zgadza to można pracować. Mam sąsiada 4 brygadówka leci i forma jest niezła ale na pewno nie jest to optymalny czas pracy dla robienia formy sportowej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
To prawda optymalny nie ale mam nadzieje ze zrobie z siebie tego dzika :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777606
R.o.o.b
To prawda optymalny nie ale mam nadzieje ze zrobie z siebie tego dzika :)


To, że będziesz dzikiem to jest oczywista oczywistość więc trzeba robić swoje bez względu na okoliczności

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Coraz mniej czasu na wpiski ale walczę dalej :) ostatnie 2 treningi:

A
Wyciskanie 3x6 75 dalej nie pójdzie ( tutaj mamy juz plan naprawczy wiec mam nadzieje że pojdzie chociaz jeszcze z 5 kg na tej redukcji:) cel na przyszłość wyciskać 2x tyle:)

Wyciskanie skos 4x8 20
Wyciskanie naprzemienne skos 4x10 15 +
Wyciskanie siedząc 4x6 + stop set 17,+5
Wznosy bokiem + arnoldy 4x10 7

Nogi
Przysiad 4x8 75 + (teraz serii nie spaliłem wiec myślę że jeszcze 2,5 kg dam radę pociągnąć wiecej)
Wykroki 4x10 12,5
Wypychanie na sownicy 4x12 150+
Podudzia 4x10 68
Wspięcia 4x20 32,5
Allachy 4x12 64

Ogónie ostatni trening nóg mnie zmiażdzył czuje takie domsy na nogach ze wyjście z córką na plac zabaw stanowi dość spory problem....:)
Dieta dalej czysta, chociaż miałem w tym tygodniu 2x cheat jeden zaplanowany drugi nie za bardzo ale dawno nie widzianym przyjaciołom nie odmawia sie kolacji :) jeszcze 2 tygodnie i urlop:) tydzień off od diety treningu :) zabunkruje się w hotelu i będę cały czas spał:)



Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-02-24 12:24:27

Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-02-24 12:25:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium