SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na mase do oceny 70kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2553

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

Mężczyzna

Cel

masa

Waga

70

Wzrost

177

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok 15%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Tydzień, full osprzęt

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Zdrowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295
Witam, ułożyłem dietę na mase i chciałbym abyście rzucili okiem oraz zasugerowali jakies zmiany w razie potrzeby ;) Na siłownie chodzę od tygodnia, aktualnie skupiam sie na treningu FBW.

Mam zakupione także Białko: PRO WHEY oraz BCAA 4:1:1 Activlab i pytanie dotyczące BCAA czy w moim przypadku stosowanie BCAA przy tygodniowym stażu wpłynie jakoś pozytywnie na przyrost masy mieśniowej?






Co do posiłków ( kurczaka+ ryż ) w skład wchodza tam również warzywa.

Z góry dziękuję za pomoc.




Zmieniony przez - Remirez w dniu 2016-12-13 14:38:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Powodzenia, gdybyś miał jakieś wątpliwości to pisz, wrzucaj wypiski i ew. na bieżąco się skoryguje ;)
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
Za dużo tego kurczaka ,dodawaj inne rodzaje mięsa mało masło orzechowe możesz wywalić korzystaj z takich źródeł tłuszczy:
http://m.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html
Bcaa jak już stosujesz to przed a nie po treningu

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Wrzuć też zdjęcie do wglądu, bo jeśli jest powyżej/ około 15% to może niekoniecznie masa, a rekompozycja sylwetki, skoro zaczynasz dopiero przygodę.
Arachidy wymień na inne orzechy, https://www.sfd.pl/Orzechy_i_ich_cenne_właściwości_-t1130750.html, kurczaka na tłustsze mięsa https://www.sfd.pl/Tłuste_mięsa__po_które_sięgać,_czy_należy_się_ich_bać_-t1131895.html
Mnóstwo bananów, cukrów prostych, ryżbiały wymieniaj częściej na basmatii, parabolied, jaśmonowy, czy kasze, ziemniaki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295
Trochę to pozmieniałem, wywaliłem masło orzechowe, kurczaka w jednym posiłku zamieniłem na dorsza z ziemniakami, generalnie co do mies będę starał się zmieniać na jakieś polędwice wieprzowe czy wołowe. Jeszcze takie pytanie odnośnie BCAA, na opakowaniu pisze aby stosował w dni treningowe 30 minut przed posiłkiem i zaraz po treningu a w dni nietreningowe jedna porcja. Takie stosowanie będzie ok ? Czy tylko w treningowe 30 minut przed siłka?

Wrzucam tutaj zmienioną diete, co do zdj to jutro też będą bo dziś za bardzo nie mam możliwości.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1021 Napisanych postów 4620 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35212
flex1976
Za dużo tego kurczaka


Przeciez to tylko 2 porcje po 80g...

Co do bcaa. 1g/10kgmc albo przed albo w trakcie treningu, ja jestem zwolennikiem w trakcie. W dnt nie spozywasz.


Zmieniony przez - stojeden w dniu 2016-12-14 07:00:30

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
No i ? Chodzi mi o urozmaicenie czyli spożywanie również innego rodzaju mięsa

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295
Czyli BCAA tylko w treningowe w trakcie treningu. Co do diety poniżej wrzucam nowa, bedzie git?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295
Zdjęcia




...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1021 Napisanych postów 4620 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35212
Jest lepiej, na pewno. Jednak strasznie duzo tej oliwy. Smazysz na niej czy leci jako dodatek na zywca? Jesli do smazenia to zamien na smalec/kokos/klarowane/rzepak. Rowniez obnizylbym ilosc tluszczu do smazenia, bo 15 czy 20g nie jest Ci potrzebne do usmazenia kawalka miesa a roznice w facie dobilbym tlustym miesem, zoltkami jaj, awokado, orzechy, migdaly.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Dokładnie miałąm o tym tłuszczu pisać, na usmażenie kawałka mięsa tutaj 5-8g masła klarowanego, czy oleju koko wystarczy
Resztę jak stojeden zaznaczył warto uzupełnić i urozmicić innymi tłuszczami https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html#post1
Kontroluj obwody, najlepiej w tabelce co tydzień pomiary rób. Bo Bf masz lekko ponad 15% moim zdaniem, ale jeśli zaczynasz, to redukcji bym nie robiła w tym wypadku "lekka" masa, ew. poziom zero. I tak będziesz miał fajny efekt. O ile micha będzie dopięta i treningi też ok :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1021 Napisanych postów 4620 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35212
Jak dla mnie lepiej by wyszedl na tym jakby wszedl na keto na 4 tyg z okresowym ladowanie np co 10 dni i moze stsrtowac z masa

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla triathlonisty, 109kg

Następny temat

Mini cut i deload

electro
Polecane artykuły