SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na mase do oceny 70kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2552

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

Mężczyzna

Cel

masa

Waga

70

Wzrost

177

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok 15%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Tydzień, full osprzęt

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Zdrowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
stojeden


i nie ma czegoś takiego jak 25g białka na posiłek jako maks, jedz tyle, ile potrzebujesz, w sensie żeby było Ci wygodnie z bilansem.



Mnie chodziło o minimum 20-25g białka na posiłek, owszem jest - prób leucynowy ma możliwośc wtedy zostać osiągnięty.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1021 Napisanych postów 4620 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35212
akurat nie "biłem" do Ciebie, tylko do autora tematu "Przy 4-rech posiłkach i max 25g białka" . nie zauważyłem nawet, że napisałaś o tym białku hehe. ale spokojnie i nawet 50g biała można wcinać na posiłek i nic złego się nie stanie

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
stojeden
akurat nie "biłem" do Ciebie, tylko do autora tematu "Przy 4-rech posiłkach i max 25g białka" . nie zauważyłem nawet, że napisałaś o tym białku hehe. ale spokojnie i nawet 50g biała można wcinać na posiłek i nic złego się nie stanie


Myślałam, że to do mnie
Pyta się często o maksymalne dawki, ale rzadko kto "dopytuje" o minimalne, dlatego też wcześniej autorowi wspomniałam, może źle napisałam i źle zostało to zinterpretowane
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295
Widocznie źle zrozumiałem ;) Tak czy siak zostalbym przy tym zestawieniu posiłków. Jeśli ta ostatnia dieta która wstawiłem jest w porządku to myślę ze miałbym już wszystko czarno na białym :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1021 Napisanych postów 4620 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35212
jest ok , ciśnij do celu pamiętaj tylko, żeby każdy dzień nie wyglądał tak samo
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295
Dziękuję za pomoc wszystkim :) sogi poleciały
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Powodzenia, gdybyś miał jakieś wątpliwości to pisz, wrzucaj wypiski i ew. na bieżąco się skoryguje ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla triathlonisty, 109kg

Następny temat

Mini cut i deload

electro
Polecane artykuły