Szacuny
1021
Napisanych postów
4620
Wiek
36 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
35212
akurat nie "biłem" do Ciebie, tylko do autora tematu "Przy 4-rech posiłkach i max 25g białka" . nie zauważyłem nawet, że napisałaś o tym białku hehe. ale spokojnie i nawet 50g biała można wcinać na posiłek i nic złego się nie stanie
Szacuny
3134
Napisanych postów
15808
Wiek
38 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
146709
stojeden
akurat nie "biłem" do Ciebie, tylko do autora tematu "Przy 4-rech posiłkach i max 25g białka" . nie zauważyłem nawet, że napisałaś o tym białku hehe. ale spokojnie i nawet 50g biała można wcinać na posiłek i nic złego się nie stanie
Myślałam, że to do mnie Pyta się często o maksymalne dawki, ale rzadko kto "dopytuje" o minimalne, dlatego też wcześniej autorowi wspomniałam, może źle napisałam i źle zostało to zinterpretowane
Szacuny
2
Napisanych postów
20
Wiek
30 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
295
Widocznie źle zrozumiałem ;) Tak czy siak zostalbym przy tym zestawieniu posiłków. Jeśli ta ostatnia dieta która wstawiłem jest w porządku to myślę ze miałbym już wszystko czarno na białym :)