SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na masę do oceny, 75kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9444
Podstawowe dane:
Typ: Ektomorfik
Wiek: 28 lat
Waga: 76kg
Wzrost: 175 cm
Trening: 3x w tygodniu FBW , 1x Cardio 45 minut, 1x HIIT 15 min
Doświadczenie: 2 lata
BF: około 11%
Praca: siedząca przy komputerze po 12 godzin plus nocna zmiana

Bezpośrednio po treningu pije odżywkę białkową
Warzywa w diecie oczywiście mam z wyjątkiem posiłków okołotreningowych czyli 3 i 4
Źródła białka też urozmaicam i zamieniam czasem schab na pstrąga lub wątróbkę
Węglowodany tak samo






Zmieniony przez - arek880401 w dniu 2016-12-05 16:32:33

Zmieniony przez - arek880401 w dniu 2016-12-05 16:33:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351413
Jak liczyłeś zapotrzebowanie, że wyszło Ci tak mało kcal na masę?
Białka jak na te parametry całkiem sporo.
Warzywa możesz wrzucać również około treningowo.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9444
Praca siedząca, poza treningiem to praktycznie mam zerową aktywność fizyczną.
Aha i zapomniałem dodać że wychodzę z redukcji, 5 tygodni temu skończyłem redukcję na poziomie 2100 kcal
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Ile wyszło Ci w zapotrzebowaniu z uwzględnieniem swojej aktywności?
Jeśli jesteś zadowolony z redukcji nie robiłabym reversa, tylko weszłabym na okolice zerowego bilansu, 2-3 tygodnie, a później delikatnie dodawać.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9444
Ok 2600 kcal
Więc powiedzmy że jestem właśnie w okolicach zerowego bilansu.
No ja właśnie reverse skończyłem i jeszcze trochę z wagi poleciało.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Aha, no to pobądź sobie na takie kaloryczności z 2 tygodnie i dodawaj powoli.
Natomiast obniżyłabym nieco białko do obniżenia trzymałabym się okolic 160-170g wystarczy.
Mięcho staraj się mielić sam, sklepowe nie są najlepszej jakości, choć sama czasem kupię
Chudy nabiał wymień na pełnotłusty, albo półtłusty, ryż biały wymieniaj na basmatii, parabolied, jaśminowy, dziki.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9444
Ok , więc sobie "pobędę" na takiej kaloryce jeszcze trochę :)
Białko zwierzęce wychodzi mi ok 2 gram na kmc ale takim razie trochę jeszcze obniżę i będę kroił kawałek mniej tego kurczaka :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Oj, ale licz i zwierzęce i roślinne.
Dodawaj też owoce, tak by tego roślinnego nie było z węgli za dużo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9444
A później lepiej jest dodawać kcal z Węgli czy tłuszczy??
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Węglowodanów masz niewiele a tłuszcze w zalecanej ilości jej górnej granicy, więc dodawaj kcal z węglowodanów. Wprowadź poprawioną rozpiskę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9444
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trzymanie diety - motywacja

Następny temat

45 dni na redukcji.

electro
Polecane artykuły