SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

45 dni na redukcji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 66
Witam. Mam pytanie odnośnie krótkiej redukcji. Mam doświadczenie na silowni ok 10 lat lecz przez ostatnie pół roku odpuscilem treningi suplementacja i dietę. Przez ten czas forma spadła mi znacząco, co gorsza poziom mojej tkanki tłuszczowej zwiększył się o 8%. Za 1,5 miesiąca jadę na wakacje i musze maksymalnie poprawić swoją sylwetkę. Proszę mi podowiedzieć jak w takim czasie maksymalnie zredukować poziom tkanki tłuszczowej nie tracąc zbyć wiele mięśni. Jaka dieta cwiczenia suplementacja i jakieś mocniejsze specyfiki.Spalacz juz mam Cutting Edge USA Sports Labs. Cena nie gra roli, bardziej mi zależy żeby specyfiki nie podnosił ciśnienia bo mam nadciśnienie i nie cyhce zjechać na silce. Proszę o podpowiedzi zaawansowanych kolegów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68521
Witaj.
Podaj więcej informacji, tzn. wstaw wypełnioną ankietę z poniższego linku, napisz jakie masz teraz "zerowe" zapotrzebowanie (najlepiej wylicz ze wzoru poniżej). Przydałby się również zrzut(y) przykładowej (planowanej na redukcji) diety, a także poglądowa fotka sylwetki.

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 75kg

Następny temat

Dieta na masę do do oceny, 64kg

WHEY premium