Szacuny
12
Napisanych postów
165
Wiek
38 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
9444
Podstawowe dane:
Typ: Ektomorfik
Wiek: 28 lat
Waga: 76kg
Wzrost: 175 cm
Trening: 3x w tygodniu FBW , 1x Cardio 45 minut, 1x HIIT 15 min
Doświadczenie: 2 lata
BF: około 11%
Praca: siedząca przy komputerze po 12 godzin plus nocna zmiana
Bezpośrednio po treningu pije odżywkę białkową
Warzywa w diecie oczywiście mam z wyjątkiem posiłków okołotreningowych czyli 3 i 4
Źródła białka też urozmaicam i zamieniam czasem schab na pstrąga lub wątróbkę
Węglowodany tak samo
Zmieniony przez - arek880401 w dniu 2016-12-05 16:32:33
Zmieniony przez - arek880401 w dniu 2016-12-05 16:33:42
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
3057
Napisanych postów
51895
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
351418
Jak liczyłeś zapotrzebowanie, że wyszło Ci tak mało kcal na masę? Białka jak na te parametry całkiem sporo. Warzywa możesz wrzucać również około treningowo.
Szacuny
12
Napisanych postów
165
Wiek
38 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
9444
Praca siedząca, poza treningiem to praktycznie mam zerową aktywność fizyczną. Aha i zapomniałem dodać że wychodzę z redukcji, 5 tygodni temu skończyłem redukcję na poziomie 2100 kcal
Szacuny
3134
Napisanych postów
15808
Wiek
38 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
146709
Ile wyszło Ci w zapotrzebowaniu z uwzględnieniem swojej aktywności? Jeśli jesteś zadowolony z redukcji nie robiłabym reversa, tylko weszłabym na okolice zerowego bilansu, 2-3 tygodnie, a później delikatnie dodawać.
Szacuny
3134
Napisanych postów
15808
Wiek
38 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
146709
Aha, no to pobądź sobie na takie kaloryczności z 2 tygodnie i dodawaj powoli. Natomiast obniżyłabym nieco białko do obniżenia trzymałabym się okolic 160-170g wystarczy. Mięcho staraj się mielić sam, sklepowe nie są najlepszej jakości, choć sama czasem kupię Chudy nabiał wymień na pełnotłusty, albo półtłusty, ryż biały wymieniaj na basmatii, parabolied, jaśminowy, dziki.
Szacuny
12
Napisanych postów
165
Wiek
38 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
9444
Ok , więc sobie "pobędę" na takiej kaloryce jeszcze trochę :) Białko zwierzęce wychodzi mi ok 2 gram na kmc ale takim razie trochę jeszcze obniżę i będę kroił kawałek mniej tego kurczaka :)