SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 63 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4189


Witam, wracam do ćwiczenia po przerwie i postanowiłem zacząć od ułożenia diety. Moim celem jest zwiększenie masy mięśniowej. Mam 175 cm, ważę 63 kg, 18 lat. Trening 5 razy w tygodniu. Wrzucam przykładowy dzień i proszę o udzielenie wskazówek. Mam zamiar rozpisać kilka posiłków o podobnych parametrach żeby mieć więcej kombinacji na dany dzień.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4189





Zmieniony przez - Dakosc w dniu 2011-07-31 15:10:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76038 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754892
Dzemy i smietany mozesz sobie odpuscic. Brakuje zrodel tluszczow. Poczytaj jakie powinny byc i pozmieniaj. Zdecydowanie za duzo bialka jak na Twoja mase ciala. Zmniejsz do max 2,5g/kg m.c. Daj wiecej warzyw.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334
co to za programik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
herbaty, warzyw, wody nie musisz podliczać, dużo mięsa, jaj węgli złożonych, tłuszczy zdrowych oliwa, orzechy, nasiomna, pestki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Trening siłowy masz 5 razy w tyg? Chłopie,jak nie jesteś na jakimś "soku" to imo cięzko Ci będzie o masę.
Co do diety to tak jak Domer oraz makrelę zamień na świeżą rybę np.pstrąga a w/w jedz max 2-3razy w tyg.
Pangi nie jedz bo to syf-zamień na dorsza/mirunę/morszczuka/mintaja itd.
Herbaty nie wliczaj, kaloriami z warzyw też się zbytnio nie przjmuj

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4189
Oczywiście, że nie wliczam herbaty i warzyw. Herbata się tam znalazła tylko dla mojej informacji. A warzywa wrzuciłem żeby wiedzieć czy tyle wystarczy czy raczej mało i jak widać trzeba ich dołożyć.
Robię poprawki i jak skończę to zamieszczę.
A ten program znajduje się na stronie http://www.tabele-kalorii.pl/

"Chłopie,jak nie jesteś na jakimś "soku" to imo cięzko Ci będzie o masę. "
Możliwe, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo



Zmieniony przez - Dakosc w dniu 2011-07-31 23:15:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76038 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754892
Wiec wprowadz zmiany i wklej nowa rozpiske.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Chyba źle mnie zrozumiałeś. Nie pisałem,że bez "soku" nie zdobędziesz masy,tylko napisałem,iż trening 5 razy w tyg to imo za wiele jeśli chodzi o łapanie masy.

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76038 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754892
Nie ma takiej koniecznosci, chyba ze kolega uwzglednil np 3 dni treningu silowego i 2 dni aerobow.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4189
Wrzucam poprawioną wersję. Ograniczyłem białko, dodałem tłuszczy w proporcji ok 1:1:1. Wyrzuciłem śmietanę i dżem, panga zastąpiona filetami z mintaja. Dodatkowo do każdego posiłku (oprócz jogurtu z owocami) 200-300g warzyw, nie wrzucałem tego już do rozpiski.
Całość wygląda tak:

http://img855.imageshack.us/img855/8730/dieta2.gif
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcję

Następny temat

Budowa masy mięsniowej

WHEY premium