Szacuny
0
Napisanych postów
16
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
46965
Wiem że zakładam kolejny głupi temat jakich tutaj wiele i z góry przepraszam :d mianowicie chciałbym dowiedzieć się czy robić mase czy redukcję. Wymiary to: Udo 57.5, brzuch 88, pas 87, bic, 35 klata 99,5, biodra 93. Wymiary w centymetrach :) poniżej zdjeciq. Pozdrawiam