11.02.2015 - DT - Dzień 17
Dzień 3/tydz - Środa - PULL - Hipertrofia
Rozgrzewka 20 min
Podciąganie na drążku nachwyt - max/max/max/max - przerwy 1,5 min - 7/7/5/5/+4
Wiosłowanie nachwytem - 12/12/10/10, przerwy 1,5 min - 60kg/70kg/70kg/70kgx8 (+2 serie rozgrzewkowe)
Odwodzenie ramion w opadzie tułowia - 15/15/12/12 - przerwy 1 min - 6,5kg/7,75kg/9kg//10,25kg
Szrugsy ze sztangą - 12/12/10/10 - przerwy 1 min - 50kg/60kg/70kg/80kg
Uginanie przedramion ze sztangą - 12/12/10/10 - przerwy 1 min - 22,2kg/27,2kg/32,2kg/37,2kg (+2 serie rozgrzewkowe)
Uginanie przedramion hantlami - chwyt młotkowy - 12/12/10/10 - przerwy 1 min - 6,5kg/9kg/11,5kg/14kg
Aeroby 25 min
Wszystko dobrze.
Miska się rozjachała z makro. Przyczyny trzy:
- żonka mi zrobiła na patelni 500g udek oraz 400g piersi. Rozmroziłem to z myślą, iż 1 paka dla mnie, druga dla rodzinki, a wszystko wylądowało na „mojej patleni”. No i dowiedziałem się jak już połowę z tego zjadłem
.
- drugi powód - latałem w ciągu dnia po mieście z formalnościami (założenie działalności gospodarczej), wróciłem po 14 do domu i dopiero zjadłem posiłek nr 2
- przez pierwszy powód, zjadłem w posiłku 2 dużo białka, no i okno miałem zamknąć do 18, a po 3h od posiłku 2 pełny na maksa. Dlatego skończyłem o 20.
Okno tym samym 11,30 zamiast max 10h. No i ciut więcej białka. Kcal ok.
BCAA 15g po treningu w pierwszym posiłku,
CREATINE POWDER: 5g przed treningiem, 5g po treningu
THERMO FUSION 2x3kaps
Dodatkowo: Omega 3, na stawy, na sen, witaminy, przedtreningówka,
Miska
Pozdrawiam



































