Witam, chciałbym się zapytać, jaki zestaw odżywek polecacie na masę? Ważne, żeby było z Trec'a :) Cena nie gra roli :>
Jeśli macie jakieś inne pomysły z innych firm, proszę również pisać.
Zmieniony przez - cmiel321 w dniu 2014-10-10 15:53:31
Jeśli macie jakieś inne pomysły z innych firm, proszę również pisać.
Zmieniony przez - cmiel321 w dniu 2014-10-10 15:53:31
Krzysztof Piekarz