SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę bez odżywek. Bardzo proszę o pomoc.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20
Witam od jakiegoś miesiąca zacząłem ćwiczyć na masę. Lece naturalnie bez białek gainerów kreatyn... - nie znam się na tym i nie bawię się w to. Jaka dieta byłaby najlepsza? Moja waga 96 kg wzrost 200 cm. Chodzi mi o mniej więcej jakiś plan dietowy. Jeśli ma to jakieś znaczenie to wstaje rano o 6 i dopiero po 15-16 jestem w domu (Szkoła...) więc nie mam zbytnio dużo czasu na jedzenie wymyślnych posiłków w czasie tej szkoły ;). Treningi narazie mam 3 dni w tygodniu Poniedziałek Środa Piątek. Będę bardzo wdzięczny za waszą pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html
masz tam wszystko co potrzebne

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20
Dziękuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

;D

Następny temat

Bieganie i brak mocy

WHEY premium