SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bieganie przy - 17 stopniach

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 589
Czy bieganie przy tak niskiej temperaturze ma więcej plusów czy minusów, lepiej jest się przebiec, czy lepiej zostać w domu ?
Oczywiście bieg w odpowiedniej odzieży termo ;)

Zmieniony przez - kacprgorecki6 w dniu 2014-01-25 18:35:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 1138 Napisanych postów 95001 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 375707
Niech tylko mi sie schabowy strawi...uloze nowa playliste, 2 łychy masła orzechowego + pół szklanki wyccisnietych cytryn i ogień!



Ed: trochę temp w górę skoczyła i już nie było tak kolorowo, jutro kupuję narty biegówki. Znacznie bezpieczniej było przy tych ok -17



Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-01-26 20:40:40
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Zależy jaką masz odporność. U mnie od razu skończyłoby się to w najlepszym razie przeziębieniem. Jak już zdecydowałbyś się to bierz duże dawki witaminy C, ale mimo wszystko nie polecam.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
zostan w domu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2933
Pij regularnie tran duzo cyrtyny cebuli czosnku i mozesz ganiac.

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7198
chyba lepiej pare dni poczekac az bedzie troche cieplej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Ja bym spróbował tabaty, 4 minuty i można zrobić w domu a trening metaboliczny jest zazwyczaj lepszym rozwiązaniem od cardio

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1876
Ale pipy jesteście. Kalesonki, 2 pary skarpet, 2-3 bluzy, szalik czapka i już. Tylko gorzej z nawierzchnia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2248
taka szklanka na nawierzchniach, że lepiej nie biegać :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 210 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1876
Chyba, że bieżnia :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2448
do -10*C jest w porządku, O ILE poczyniłeś wcześniejszą adaptację. niższe temp. to piekło dla przewodu oddechowego.
z kolei bieganie na bieżni w nieodpowiednio przygotowanym pomieszczeniu też nie jest dobre (odwodnienie, dryf tetna).
zostań na chacie :)


Zmieniony przez - Masakrator w dniu 2014-01-26 07:16:31
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie, jeśli wcześniej wogóle się nie przygotowywałeś, to taki skok na głęboką wodę by się mógł źle skończyć.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dzaiłanie Gainera

Następny temat

Zanik mięśni?

electro
Polecane artykuły