SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zanik mięśni?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 858
Witam, jestem przy 12 dniu A6W, i chciałem zapytać o jedną rzecz dotyczącą mięśni. Byłem na diecie redukcyjnej przez 10 dni, od wczoraj się jej nie stosuję i jem słodkie rzeczy i odżywiam się jak przed dietą. Dzisiaj też trochę słodkiego zjadłem, przed chwilą ćwiczyłem i nie mogłem po prostu wykonać do końca ćwiczeń (z trudem zrobiłem). Jak wcześniej mi się udawało je robić i coś po nich czułem, tak dzisiaj z trudem mi się udało i nie czułem palenia w mięśniach w ogóle po treningu. Ba! Nie widzę tak mięśni jak 2 dni temu i mam wrażenie że przybyła mi masa tłuszczu. Teraz mam się fatalnie, mam mroczki przed oczyma w tym momencie, czuję jakbym miał zaraz zwymiotować. Stosować się do diety jak wcześniej? Czy co zrobić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7198
Nie rob a6w bo sobie plecy zniszczysz jak juz chcesz to ABSII

10dni diety redukcyjnej to ci pewnie woda poleciala z ciala a nie tluszcz a jak sie objadasz slodyczami to sie nie dziw ze tluszcz wraca...


Pewnie przetrenowales sobie brzuch i to dlatego daj mu pare dni przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 858
Ale żebym w 2 dni tak stracił na mięśniach? Teraz czuję się jakbym był chory...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7198
Mozliwe ze cos zlapales jakiegos wirus (to zmiejsza sile ) ewnetualnie zakatowales sobie miesnie na brzuchu A6W musisz im dac pare dni odpoczynku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie przy - 17 stopniach

Następny temat

Suple

Wiecej