SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pojedynek wielkich indywidualności:drazekm vs wycwiel-pompki na poreczach

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 40988

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58816
Z terminem,to wiadomo że każdemu się nie dogodzi... My też możemy mieć w bardzo podobnym terminie Mistrzostwa Polski w trójboju gimnastycznym,a tam na pewno mocną ekipą pojedziemy.Bardziej przeszkadza mi,że może być mróz-tak jak to miało miejsce w tym roku...a to wtedy będzie jak za karę,a nie dla przyjemności.. :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8368 Napisanych postów 13320 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89589
lukix
Co wchodzi w sklad wieloboju gimnastycznego?










lukix
Co wchodzi w skład wieloboju gimnastycznego ? Mamy jednego gimnastyka może na to bym go namówił.
A z poręczami termin jak każdy inny bardziej mnie interesowało gdzie ale już odpowiedziałeś - na dworze być może na mrozie kurde to jakaś wasza tradycja ?
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
W przyszłym roku beda to już tradycyjne II wiosenne mistrzostwa Hi-tec i SFD a tym razem konkurencja główna beda pompki na poreczach.
Nad reszt akonkurencji spokojnie pomyslimy-tak by zawody nie trwały dłużej niż dwie godziny.

I mam nadzieję,że bedzie naprawde wiosenna pogoda a nie jak ostatnio-straszny mróz -10 stopni....:)







...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-w skład trójboju gimnastycznego wchodzi:podciąganie na drążku nachwytem,brzuchy i pompki na ziemi na uchwytach.Można startować drużynowo/3-osoby/ jak i indywidualnie.Na podciąganie w tym roku był limit 2-minut,na brzuchy i pompki-1- minuta.

Kilka filmików z tegorocznej imprezy która odbyła się dokładnie tego samego dnia co I Mrożno-Wiosenne Mistrzostwa SFD w Poznaniu :)



















...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8368 Napisanych postów 13320 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89589
lukix
Dobre podoba mi się.Nawet jakąś drużynę bym sklecił.Trzeba być gdzieś zrzeszonym żeby wziąść udział?W przyszłym roku - emerytura więc trzeba poszukać dodatkowych zajęć żeby nie skapcieć

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2013-11-08 13:13:43
...
Napisał(a)
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20906
wycwiel
lukix
Dobre podoba mi się.Nawet jakąś drużynę bym sklecił.Trzeba być gdzieś zrzeszonym żeby wziąść udział?W przyszłym roku - emerytura więc trzeba poszukać dodatkowych zajęć żeby nie skapcieć

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2013-11-08 13:13:43



Ja ci dam emeryture :D
...
Napisał(a)
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10489
wycwiel ja już za 12 dni emerutyra i co mam powiedzieć
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8368 Napisanych postów 13320 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89589
Chłopaki 30 lat pracy w szkole chyba wystarczy?!Czuję że muszę się zająć tylko sobą
Teraz planuję" karierę" sportowo-rekreacyjną na wielu frontach
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-nie trzeba być nigdzie zrzeszonym.Możesz stworzyć np:"Wycwiel Team" :)Jak widać na filmikach,to organizacja imprezy na super poziomie.Tutaj masz jeszcze tegoroczny regulamin i szczegółowy opis bojów-jest trochę tego,ale widać że lipy nie ma :)

http://gminazlota.tbu.pl/page.php?kat=21&main=85&id=135
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8368 Napisanych postów 13320 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89589
lukix
Szczegółowego opisu nie znalazłem ale wiem o co chodzi . Jak byś znał terminy przyszłorocznych zmagań to prośba - daj znać bo drużynowo czuje że możemy....
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XII Nadwislański Turniej w WL Klasycznym - 28.09.2013r.

Następny temat

Liga WW-Turek 2013,Rozpoczęcie Polskiej Ligi Wielokrotnego Wyciskania

electro
Polecane artykuły