SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedynek wielkich indywidualności:drazekm vs wycwiel-pompki na poreczach

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 37399

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
To może dokładniej wyjaśnię moja ideę:

1.dlaczego 3 miesiace po jednej próbie?

-wycwiel startuje w lidze-3 próby na max powtórzeń-zagrozenie przetrenowaniem i kontuzja

Nie rozumiem dlaczego ponownie to powtarzasz?,przecież wyraźnie pisałem że nie musi 3 prób wystarczy jedna a tylko dopuścić możliwość 3 prób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
draezkm-tylko jedna proba w miesiacu a nie probowanie az się uda.
To chcemy zrobić w warunkach zblizonych do zawodów.

To ma być wyjatkowe wydarzenie ,jak wstawisz film a nie 3 filmy,które juz nie bedą wyjątkowym wydarzeniem...

Cała sztuka to zmobilizować sie w danym terminie-tu bedzie łatwiej bo macie margines całego miesiąca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
A tak w ogóle to coś z Wycwielem ściemniacie,jak można w ogóle mówić o rywalizacji robiąc jedną próbę poręczy w miesiącu?,to nie jest poważne podejście do tematu i nie wiąże się z treningiem pod poręcze,dalej coś chyba nie tak było wcześniej z wiedzą w temacie przygotować przed zawodami w Turku skoro dzień wcześniej w Piątek Wycwiel zrobił 70 pompek po treningu i jakoś nie bał się o przetrenowanie?,a może właśnie przez dodatkowe przemęczenie tymi pompkami miał gorszy wynik?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-09-27 22:15:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
drazekm
No popacz już nigdy w piątki przed startem nie będę robił pompek Ale poważnie daj spokój prawdziwe zawody odbyły się w Poznaniu które wygrałeś i nikt nie kwestionuje że jesteś zwyciężcą także po co te złośliwości.masti zaproponował według mnie coś fajnego to nie tylko zawody ale konfrontacja sposobów w jaki będziemy wykonywać dipy i jak zostanie to ocenione.Przynajmniej ja to tak rozumię bo prawdziwa rywalizacja jest przecież w realu i na pewno za jakis czas jako pasjonaci wyciskania się spotkamy może we Wrocławiu może w Poznaniu a może na innych zawodach.No nie wiem myślę że możemy to spokojnie bez zbędnych nerwów i podejrzeń zrobić tak jak proponuje masti.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Wycwiel-dokładnie jest tak ,jak to rozumiesz,do tego fajna zabawa i poligon doświadczalny dotyczący sedziowania i sposobów wykonania.

Kolejne zawody planujemy na wiosne.

Może wtedy dipsy zrobimy też jako Mp?
Dlatego własnie teraz chcemy zrobić coś takiego z Wami,jako doświadczonymi zawodnikami,poznac opinie sędziujących forumowiczów ,wciagnać mniej zaawansowanych do tej zabawy....


Poza tym konfrontacja w sporcie nie polega na ciagłym rywalizowaniu,bo w końcu i najwiekszy mistrz moze przegrać ze sredniakiem.




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-09-28 09:04:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
jak będą jakieś zawody to też się pojawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ja widzę to inaczej tak jak Wycwiel pisałeś,ja już swoje udowodniłem w realu na żywo i nic nie muszę tu powtarzać,a takie podejście jak proponujecie to można bez żadnego konkursu i zajmowania całego miesiąca na forum,po prostu teraz Twoja kolej wrzuć film i będzie po sprawie a ja wtedy wrzucę swój abyście Ty i inni mieli nad czym tylko rozmawiać bo widzę że o treningach z Twojej strony w tym temacie w ogóle nie ma mowy i to jest moim zdaniem nie poważne,więc też się nie będę męczył i odpuszczę poręcze abyś nie miał wymówki że słabo Ci idzie bo ich nie trenujesz.Tak patrząc jak to się zaczyna to wolałbym konkurować z kimś komu zależy na poręczach,chce mnie pokonać i pod nie trenuje bo to co ma być teraz to żadna rywalizacja,to tak samo jak ja zrobiłbym jedną próbę WW w miesiącu i na tym poprzestał,jednym słowem-dziecinada.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-09-28 09:49:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
Jak chcesz kogoś innego no to ja chcę z Tobą się zmierzyć, tylko na zawodach bez żadnych nagrań itp. ustalmy termin zawodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kocyla
Jak chcesz kogoś innego no to ja chcę z Tobą się zmierzyć, tylko na zawodach bez żadnych nagrań itp. ustalmy termin zawodów

Chcieć to możesz,tylko obawiam się że do spotkania w realu nie dojdzie,wielokrotnie pisałem że nie stać mnie na wyjazdy.
Całkowity koszt wypadu do Poznania wyniósł mnie 38zł,a teraz to nawet na tyle mnie nie stać mam większe wydatki życiowe.
A Wycwielowi z takim podejściem proponuję sobie poręcze odpuścić,skupić się na WW i także mi nie zawracać głowy dipsami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
drazekm -zupełnie nie zrozumiałeś intencji tego kolejnego pojedynku....

Można,tak jak proponujesz, wstawić raz swoje filmy -ale co z tego wyjdzie?

Tydzień,3-4 osoby to ocenia najbardziej zainteresowane i wszyscy zapomna o temacie...

Przecież nie o to chodzi...

A chcemy ten temat dłużej reklamować i przygotować sie do sedziowania i przyszłych zawodów.

No nic..bedzie trzeba cos innego,bardziej rozwojowego, wymyslić,bo tu zaczynamy skręcać w niewłaściwym kierunku..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XII Nadwislański Turniej w WL Klasycznym - 28.09.2013r.

Następny temat

Liga WW-Turek 2013,Rozpoczęcie Polskiej Ligi Wielokrotnego Wyciskania

WHEY premium