Długo wyczekiwany pojedynek bokserski pomiędzy Martynem Fordem i Sajadem Gharibi, czyli irańskim Hulkiem został po raz kolejny przesunięty. Nowa data została wyznaczona na 30 kwietnia. Potwierdził to Martyn Ford oraz organizatorzy na swoich kontach Instagram. Para masywnych zawodników wagi ciężkiej zmierzy się w słynnej O2 Arena w Londynie. W wyniku ostatnich wichur, dach obiektu został uszkodzony, stąd między innymi decyzja o zmianie terminu. Ponadto kilku zawodników z głównej karty doznało też kontuzji i potrzebują czasu na rekonwalescencję.

W ramach przygotowań do epickiego wydarzenia irański Hulk uderzał w betonowe ściany i walczył z grupą mężczyzn. Oczywiście wszystko było robione na pokaz, by zwiększyć zainteresowanie swoją osobą. Nie wiadomo, jak naprawdę wyglądają treningi Gharibi.

 

Polecamy również: Martyn Ford vs Iranian Hulk - ogłoszono kartę walk

 

W zeszłym miesiącu w Dubaju, panowie po raz pierwszy mieli ze sobą styczność. Wówczas było bardzo gorąco i Ford popchnął Gharibiego na podłogę. Ten próbował się bronić, ale niezbyt skutecznie. W Londynie spodziewana liczba widzów podczas bokserskiego show to 20 000. Szum wokół walki narasta, mimo że data została przesunięta o cztery tygodnie. Martyn Ford dał jasno do zrozumienia, że ​​30 kwietnia da jeszcze lepsze show. Zatem… czekamy. Mamy nadzieję, że to ostateczny termin.

 

Polecamy również: Pierwsze starcie Martina Forda i irańskiego Hulka Sajada Gharibi

Komentarze (2)
lordknaga

dali miecha wiecej grubasowi, zeby z 50%bfu zszedl nizej i nie dostal zawalu po 30sekundach walki. te jego cyrki na instagramie i nagrywanie "ze spodu" zeby wygladal na ogromnego, juz kazda zna :-)

2
_GANGSTA_

To bedzie pojedynek typu Pudzianowski kontra Najman%-)

0