Hafthor Björnsson wygrał w miniony weekend najcięższą walkę w historii i już ma na oku kolejnego przeciwnika. Chce walczyć z… Martynem Fordem! Warto nadmienić, że jest Ford jest także wielkim przyjacielem Eddiego Halla, co na pewno dodałoby walce dodatkowych emocji. Hafthor i Martyn są bardzo podobni pod wieloma względami. Wzrost, masa, tatuaże czy nawet gra aktorska, więc wydaje się, że ich walka byłaby niezłym widowiskiem. Martyn Ford jest teraz jedną z niewielu osób, które mogą dorównać Björnssonowi pod względem wielkości i mocy. Co więcej, Brytyjczyk wierzy, że wygra z Islandczykiem i zemści się za swojego przyjaciela, którego wspierał w ostatnim pojedynku. 

„Moim zdaniem technicznie Björnsson jest dobry, został dobrze wyszkolony. Wziąłbym Thora, na 100 procent, nie wiem, czy bym go znokautował, ale wygrałbym” - powiedział Ford w rozmowie z IFL TV

https://youtu.be/ErxAdDo8YtU

Jeszcze przed walką z Eddie Hallem Hafthor mówił, że będzie otwarty na walkę z Martynem Fordem. Jakiś czas temu powiedział:

„Nie staję się coraz młodszy, więc to musiałoby mieć sens i musiałoby to nastąpić raczej wcześniej niż później. Nie będę myślał o konkretnych nazwiskach, ale ktoś wcześniej zapytał mnie, czy będę walczył z Martynem Fordem. Jest przyjacielem Eddiego Halla i jak wiesz, teraz skupiam się na Eddim. Zdecydowanie jestem otwarty na dyskusję z nim, gdyby nadarzyła się okazja”.

Martyn Ford będzie musiał najpierw zmierzyć się z Sajadem Gharibi, znanym również jako „irański Hulk”. Ich walka odbędzie się 30 kwietnia w słynnej O2 Arena w Londynie. Hafthor Björnsson twierdzi, że Martyn Ford wygraną ma w kieszeni. Jednak na decyzję co do ich pojedynku, na pewno będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Co myślicie o ich potencjalnej walce? Może widzicie kogoś innego w roli rywala dla Björnssona?

 

Polecamy również: Hafthor Bjornsson pokonuje Eddiego Halla jednogłośną decyzją sędziów

Komentarze (1)
lordknaga

Troche inaczej niz tutaj napisane, to nie thor chcial walczyc z fordem a odwrotnie i to neszc przed walka, na co thor odpowiedzial, ze dla niego to nie problem. Ford poporstu jak wczesniej - szuka fejmu i siana, ale czego mu sie dziwic, jak ma chlop okazje, to skorzysta.

0