Hafthor Björnsson wygrał najcięższy pojedynek bokserski w historii przez jednogłośną decyzję sędziów (57-54, 57-54, 57-54). Walka trwała sześć rund i była transmitowana za darmo na Segi TV. Pomimo tego, że przed pojedynkiem sytuacja była bardzo napięta między rywalami, panowie zakończyli go z klasą i wielkim szacunkiem, gdy Björnsson podszedł do rogu Halla i przytulił go. 

Polecamy również: Hafthor Björnsson atakuje Eddiego Halla za wzmiankę o swojej matce

Dwaj giganci o potężnej masie 152 kg Hafthora Björnssona i 142,2 kg Eddiego Halla mieli niezwykłą siłę uderzenia. Pierwsza runda rozpoczęła się naprawdę ostro, gdy Hall zadał kilka mocnych ciosów. Jednak Björnssonowi udało się stworzyć kilka świetnych kombinacji. Druga runda była jeszcze bardziej gorąca, ponieważ Björnsson dwa razy upadł. Eddie Hall doznał małych urazów i zaczął krwawić.

ZOBACZ FILM

W trzeciej rundzie Björnsson konsekwentnie zadawał ciosy, a Hall szukał okazji, by zadać jeden cios kończący walkę. Plan Björnssona okazał się jednak lepszy, gdyż w końcu powalił Halla niezwykle potężnym lewym sierpowym.

ZOBACZ FILM

Czwarta runda była dość wyrównana między siłaczami, ale to Björnsson zadał jedno mocne uderzenie lewą ręką, które osłabiło rywala.

ZOBACZ FILM

W piątej rundzie Björnsson trzymał Eddiego w wygodnej odległości i zadawał ciosy powodujące obrażenia u przeciwnika.

ZOBACZ FILM

W szóstej i ostatniej rundzie na początku Hall otrzymał od Björnssona duże uderzenie, które powaliło go na deski. Po szybkiej kontroli sędziego walka toczyła się dalej. Björnsson zadał czyste prawe ciosy. Hall pozostał na środku ringu, podczas gdy jego rywal tańczył wokół lin, szukając okazji, aby zadać kolejny cios. Obaj wymienili się kolejnymi uderzeniami, a na koniec był krótki uścisk w rogu Halla. Björnsson został ogłoszony zwycięzcą przez jednogłośną decyzję sędziów.

ZOBACZ FILM

Walka Hall vs. Björnsson została pierwotnie zaplanowana na 18 września 2021 r. w Las Vegas, jednak Hall doznał kontuzji bicepsa, więc ustalono nowy termin na 19 marca. Teraz godnie z umową Eddie Hall będzie musiał wytatuować sobie nazwisko przeciwnika. Zaskoczeni wynikiem?

 

Polecamy również: Hafthor Bjornsson odrzuca wyzwanie Eddiego Halla i proponuje coś zaskakującego

Komentarze (3)
avo 21

To teraz czas na KSW::))).

1
lordknaga

Te cale ksw to pewnie nie jest warte calosciowo tyle, co on dostal za ta walke :)

0
spejson94

Dostał w p***e i od razu zmienił się na grzecznego Halla

0