SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedynek wielkich indywidualności:drazekm vs wycwiel-pompki na poreczach

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 37510

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Info pewnie pojawi się jakoś na początku stycznia.Team Sochaczew też już zaczyna myśleć o poważnych przygotowaniach i czuję że też możemy... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
lukix
Czy ja dobrze zrozumiałem - drużyna to 3 osoby które mogą wystartować tylko w jednej konkurencji wcześniej zadeklarowanej do rywalizacji drużynowej? Czy startują w 3 konkurencjach a do drużynówki liczy się konkurencja którą każdy z nich zadeklarował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-do drużynówki liczą się wyniki tych zawodników którzy byli zadeklarowani do danych konkurencji-np. My jako Team Sochaczew będziemy też startować wszyscy indywidualnie czyli zaliczamy wszystkie konkurencje.Najpierw jest seria podciągań i robią ją wszyscy zawodnicy ze wszystkich drużyn,a u nas jako przykładzie,to moje podciągania będą się liczyć do drużyny.Z brzuchami to samo,tylko do drużyny będzie się liczył wynik mojego kolegi z teamu,a mój do mojej klasyfikacji indywidualnej.Z pompkami ta sama sytuacja.Jak ktoś nie chce startować indywidualnie,to zalicza tylko jedną konkurencję przydzieloną dla drużyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
No i o to mi chodziło dzięki. Bo wiesz indywidualnie z wami nie mielibyśmy większych szans ale każdy w swojej "specjalizacji" to już inna zabawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
drazekm
Piękny pokaz siły. Robiłem pompki na poręczach jak do tej pory tylko z 25kg gruchą także tym większe gratulacje.Ja wciąż jadę wytrzymałość w niedzielę półmetek ligi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
drazekm
Piękny pokaz siły. Robiłem pompki na poręczach jak do tej pory tylko z 25kg gruchą także tym większe gratulacje.

Filmik uciąłem w końcówce,po podejściu do 70kg (2,5kg więcej niż ważę) nie ma moich wypowiedzi że przy takim ciężarze i takiej walce o wyprost pracują nie tylko tricepsy i barki ale napięte miałem mięśnie całego ciała łącznie z pośladkami. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wycwiel, a tu mój taki trening obwodowy Dipów.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
No ładnie!Ja jeszcze odpoczywam po Złotoryji.Ale nagram swój obwód na tricepsy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XII Nadwislański Turniej w WL Klasycznym - 28.09.2013r.

Następny temat

Liga WW-Turek 2013,Rozpoczęcie Polskiej Ligi Wielokrotnego Wyciskania

WHEY premium